Red Tiger automaty

Vyskúšajte si zahrať výherné automaty Red Tiger

Spoločnosť Red Tiger síce vznikla iba v roku 2014, no vďaka kvalite a prepracovaným hrám rastie doslova raketovým tempom. V súčasnosti patrí medzi najprogresívnejších poskytovateľov kasínových hier na trhu a víziou je byť lídrom práve na regulovaných trhoch. Na to stavil aj slovenský líder v oblasti internetových stávok nike.sk a vo svojom Svete Hier začína práve s titulmi od Red Tiger.

Hoci spoločosť vznikla len pred pár rokmi, gro jeho zamestnancov tvoria ľudia, ktorí majú s igamingom veľké skúsenosti. Sídlo spoločnosti je na Malte, no firma vlastní hneď niekoľko prestížnych licencií. Maltskú, britskú, gibraltársku a ďalšie. Svoje renomé si Red Tiger budoval spočiatku najmä vo Veľkej Británii a Ázii, dnes však už prenikol aj na ďalšie trhy. Jeho hry nájdete v Španielsku, Taliansku, Švajčiarsku, v Škandinávii, a od roku 2020 aj na Slovensku.

Pri pohľade na portfólio Red Tiger je jasné, že najsilnejšou stránkou tigrov sú online hracie automaty. Spoločnosť síce ponúka viac ako 90 hier, no len v 4 z nich netočíte valcami. Všetky automaty majú moderný vzhľad, fungujú na HTML5 a okrem veľmi peknej grafiky sa vyznačujú aj prepracovanými bonusovými funkciami. Čo sa originality týka, je Red Tiger určite jedným z lídrov v oblasti automatových hier.

Prednosťami produktu od Red Tiger sú najmä progresívny jackpotový systém, aplikácia na správu bonusov Smart Spins a tiež funkcia turnaja pre zvýšenie komfortu hráčov. Skvelou novinkou je tiež sieť Daily Drop Jackpotov, ktorá umožňuje operátorom spojeným s hrami od Red Tiger, prístup k denným, dokonca i hodinovým jackpotom v celej sieti.

Na Slovensku sa Red Tiger spojil hneď na počiatku získavania nových licencií na kasínové hry so spoločnosťou Niké. V online kasíne na nike.sk nazvanom Svet Hier tak nájdete výber toho najlepšieho čo tento provider ponúka. Automaty Pirates Plenty, Flaming Fox, Reel Heist, Treasure Mine a ďalšie skvelé hry čakajú len na to, keď na nich roztočíte valce. Postupne sa ponuka rozširuje a okrem automatov je k dispozícii aj ruleta a blackjack. Aktuálne je na Slovensku k dispozícii 20 hier, no predpokladáme, že ich počet rýchlo narastie.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj