Dragon’s Fire Infinireels

Dragon’s Fire Infinireels


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Dragon’s Fire Infinireels za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Dobrodružný automat, dračia tematika
Dátum vydania: Február 2021
Valce: 3 valce, 3 riadky v základnej hre
Výherné línie: od 27
Výhernosť (RTP): 95,74 %
Volatilita: 5/5 ( vysoká)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, Dračie vajce, automatická hra, turbo režim

Pripravte sa na ohnivý zážitok s Dragon's Fire Infinireels, kde sa každý spin môže zmeniť na nekonečné dobrodružstvo. Táto hra je ako divoká jazda na dračom chrbte, kde sa valce rozrastajú s každým vašim výherným spinom. Takže, netreba dlho rozmýšľať, vstúpte do dračieho brlohu a roztočte valce, ktoré môžu priniesť nekonečné výhry. Poďme na to!

Grafika a zloženie automatu

V online automate Dragon's Fire Infinireels od Red Tiger vás čakajú grafické ohňostroje a každý detail vám pripomenie, akú moc v sebe ukrývajú draci. Umelecká stránka hry je naozaj vynikajúca. Výrazné symboly a pozadie vás vtiahne do tajomného sveta plného dračích pokladov. Zvukové efekty a hudba pridávajú hre ďalší hlboký rozmer. Vytvárajú atmosféru, ktorá je napätá, burcujúca a dobrodružná.

Táto hra od Red Tiger začína na štandardnej 3x3 hracej ploche, ale to je len začiatok. Vďaka inovatívnej funkcii Infinireels sa s každou výhrou pridáva ďalší valec, rozširujúc tak priestor pre vaše výhry. Počet výherných spôsobov sa exponenciálne zvyšuje s každým novým valcom. S touto dynamickou skladbou automatu je každé pretočenie akousi cestou do neznáma. A to je viac než lákavé, že?

Ovládanie výherného automatu Dragon's Fire Infinireels si môžete vďaka jednoduchému nastaveniu prispôsobiť presne podľa svojich predstáv. Zvoľte si výšku svojej stávky s pomocou tlačidiel "+" a "-", a potom sa vyberte, či budete točiť valcami manuálne, alebo využijete autopilot. Funkcia Autoplay je ideálna pre dlhšie herné relácie, keďže umožňuje nastaviť limity pre zastavenie hry podľa rôznych kritérií. A ak máte chuť na rýchlejšie tempo, aktivujte turbo mód.

Bonusové vlastnosti hry Dragon’s Fire Infinireels

Slot Dragon's Fire Infinireels podobne od Dragon's Luck Power Reels ponúka rad zaujímavých bonusov a špeciálnych funkcií. Máme tu Wild symboly, ktoré môžu pristáť na akomkoľvek valci a slúžia ako univerzálne náhrady, aby vám pomohli doplniť alebo rozšíriť výherné kombinácie. Nemenej dôležité sú aj Dračie vajcia, ktoré sú tu ako multiplikátory a výrazne zvyšujú hodnotu každej vašej výhry.

Freespiny, nazvané ako Dračie točenia, sa aktivujú vtedy, keď vám na valcoch pristanú 3 Scatter symboly. Tým sa otvoria dvere do bonusového kola, kde začínate s 8 točeniami zdarma. A čo je ešte lepšie, jeden náhodne vybraný symbol sa stane výherným symbolom pre celé toto kolo. Ak sa vám počas bonusových freespinov podarí získať špeciálny symbol +2 točenia, získate ďalšie spiny navyše.

Hrajte zadarmo aj na mobile

Zážitok zo slotu Dragon's Fire Infinireels bol naozaj jedinečný. Ponúka nielen oku lahodiace grafické spracovanie, ale aj inovatívnu hernú mechaniku. Ak teda chcete rozšíriť svoje herné horizonty a pri tom si vychutnať bohaté bonusové funkcie, tento automat jednoznačne stojí za vašu pozornosť.

Výhodou je aj perfektná optimalizácia pre mobilné zariadenia, vďaka čomu môžete toto dračie dobrodružstvo zažiť kdekoľvek. A či už ste na poli automatov nováčikom alebo veteránom, možnosť vyskúšať si hru v demoverzii v kasíne Niké je výbornou príležitosťou ako si hru otestovať bez akéhokoľvek finančného rizika.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger