Apocalyptic Wild

Apocalyptic Wild


Hodnotenie od Grisio VIP Club Adell
Hraj výherný automat Apocalyptic Wild za reálne peniaze v kasíne EuroGold.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Adell
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Dátum vydania:
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 26
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, expandujúci Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, Gamble (Risk), automatická hra

Koniec sveta 2012

Spomínate si ešte na obdobie krátko pred rokom 2012? Mnoho ľudí panikárilo, keď po internete kolovali rôzne „zaručené“ informácie o konci sveta. Dôvody mali byť rôzne. Najviac sa hovorilo o konci Mayského kalendára, ďalej zrážka s planétou Nibiru alebo náhla zmena rotácie Zeme. Rok 2012 je dávno preč a my sme stále tu. Tvorcovia hier od Adell si tento moment pripomenuli a zostrojili automat Apocalyptic Wild. Jeho témou je práve rok 2012 a mayská civilizácia.

Online výherný automat Apocalyptic Wild pozostáva z 5 valcov a 4 riadkov. Výherné kombinácie platia v štandardnom smere zľava doprava a ukrývajú sa na 26 výherných líniách. Dôležité je, aby výherná kombinácia začínala na prvom valci zľava a pokračovala opačným smerom.

Aztéci či Mayovia, občas nám tieto témy splývajú, hlavne ak sa pozrieme na automaty Gonzo's Quest či Golden Temple. Na valcoch hry Apocalyptic Wild sa zobrazujú rôzne mystické symboly starodávnej mayskej civilizácie. Najvyššiu hodnotu má mayský šperk, nasleduje mayský bojovník, mayská tanečnica, ocelot, orol, bumerang a obetný nôž. Až 200-násobok stávky získate po vytočení 5 symbolov mayského šperku.

Každú výhru môžete pomocou funkcie Gamble (Riziko) e3te znásobiť. Musíte len uhádnuť farbu zakrytej karty. Risknete si to?

Freespiny a expandujúcim divokým symbolom

V hre nechýba Wild symbol. Je vyobrazený ako krištáľová lebka a ako žolík dopĺňa chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Sám o sebe nie tento symbol výherný.

Najväčšiu pozornosť však treba na automate Apocalyptic Wild sústrediť na nápis 2012, ktorý je umiestnený priamo nad valcami. Na valcoch sa totiž točia aj číslovky 2, 0, 1 a 2, ktoré možno označiť za Scatter symboly. Pokiaľ sa vám ich podarí vytočiť všetky v rámci jedného spinu, aktivujete bonusovú hru s 10 freespinami. V nej sa Wild symbol premení na expandujúci Wild symbol, čo znamená, že sa podobne ako v hre Exorcist rozšíri po celom valci a vytvoriť môže niekoľko výherných kombinácií.

Zahrajte si Apocalyptic Wild v kasíne Olybet.sk

V niektorých kasínach môže byť online slot Apocalyptic Wild doplnený o progresívne Jackpoty. Buď o Jackpoty od výrobcu Adell, alebo platformové Jackpoty daného kasína. Apocalyptic Wild nájdete aj v ponuke slovenského kasína Olybet.sk. Roztočte jeho valce hoci aj na mobile a nech sú vám Majskí bohovia naklonení.

Kasínové hry od spoločnosti Adell nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
OlyBet Vstupný bonus: hranie bez rizika Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Adell