Fruit Joker II

Fruit Joker II


Hodnotenie od Grisio VIP Club Adell
Hraj výherný automat Fruit Joker II za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Adell
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania:
Valce: 4 valce, 3 riadky
Výherné línie: 81
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Gamble (Risk), automatická hra

Fruit Joker II je pokračovaním online hracieho automatu od českého výrobcu Adell. Pokiaľ ste už prišli do kontaktu s Fruit Joker, môžete s nami porovnávať. Ak si na neho už nespomínate, tých rozdielov medzi nimi až tak veľa nie je. V čom je teda dvojka iná od jednotky?

Štyri valce a tri riadky. To je skladba online výherného automatu Fruit Joker II. Čiže rovnaká ako u jeho predchodcu. Aj vytváranie výherných kombinácií a počet výherných línií je identický. 27 paylines je k dispozícii pri troch rovnakých symboloch a 81 pri štyroch. Vždy je dôležité, aby kombá začínali na prvom valci zľava a bez prerušenia pokračovali doprava.

Dobré ovládanie

Autori z Adell si s grafikou ani v tomto prípade veľa námahy nedali, rovnako ako s hudobným podkladom. Hudba tu nie je žiadna, zvuk počuť len pri točení valcami alebo pri dosiahnutej výhre. V podstate ide o dosť jednoduchý automat, ktorý by sme odporúčali skôr hráčom hľadajúcim rýchlejšie hry bez zbytočných grafických animácií.. Pre menej skúsených hráčov sa určite hodí aj veľmi príjemné ovládanie, ktoré je pekne graficky prevedené na dolnom paneli. Šípkami si navolíte výšku stávky, no ak ste netrpezliví (a solventnejší), kliknite na tlačidlo MAX. To vám ihneď nastaví maximálnu možnú stávku. A kliknutím na tlačidlo Štart sa môžete pustiť do hrania. Pokiaľ ho pozdržíte zakliknuté, aktivujete autoplay.

Vylepšené násobitele

Prejdime do bonusovej časti online slotu Fruit Joker II. Ani v tomto smere si autori zbytočne nezaťažovali hlavy. Áno, budeme sa opakovať, no v podstate tu je všetko rovnaké ako v jednotke až na jeden malý detail. Wild symbolom je hlava Jokera, ktorá sa na valcoch objavuje s jednou, dvomi alebo tromi tvárami. Akonáhle je jedna tvár žolíka súčasťou výhernej kombinácie, výhru vynásobí x2. Tento násobok rastie úmerne počtom tvárí žolíka. Vyšplhať sa môžete až na násobiteľ x12, to by ste však museli vytočiť výhernú kombináciu so 6 tvárami žolíka.

Nechýba zlatá hviezda, ktorá ale nie je Scatter symbolom. Neaktivuje teda žiadne voľné pretočenia, ale vypláca vyššie násobky vašej stávky. Konkrétne 16 a 160-násobok stávky. Ak sa vám to máli, potešiť vás môže funkcia Gamble (Risk), pomocou ktorej zdvojnásobíte svoje stávky. To už iste poznáte. Dvojnásobok stávky vám zabezpečí správny tip farby zakrytej karty, po nesprávnom o ňu prídete. Celkom fajn si je výhru rozdeliť na dve polovice. S jednou idete do rizika, druhá vám ostane.

Roztočte Fruit Joker II v kasíne

Výherný automat Fruit Joker II je ako stovky iných ovocných hier. Za plus by sme označili jeho jednoduché ovládanie a hrateľnosť, čo však neplatí pri grafike a hudbe. Na náš vkus sú až príliš jednoduché. Ale ako sa hovorí, sto ľudí, sto chutí. Vyskúšajte si tento automat v slovenskom TIPOS kasíne a uvidíte, či vám hra sadne. My vám môžeme len zapriať dobrú zábavu a veľa šťastia v hre.

Kasínové hry od spoločnosti Adell nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
OlyBet Vstupný bonus: hranie bez rizika Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Adell