243 Crystal Fruits Reversed

243 Crystal Fruits Reversed


Hodnotenie od Grisio VIP Club Tom Horn
Hraj výherný automat 243 Crystal Fruits Reversed za reálne peniaze v kasíne eTIPOS.sk.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Tom Horn
Téma automatu: Ovocný automat
Dátum vydania: Júl 2020
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 5/243
Výhernosť (RTP): 96,01%
Volatilita: 5/5 (vysoká)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, re-spiny, násobitele výhier, automatická hra

Vylepšená verzia 243 Crystal Fruits Reversed

Ovocný automat 243 Crystal Fruits má svoje pokračovanie. Autori z Tom Horn pridali do jeho názvu veľavravné slovíčko Reversed a nás teda zaujímalo, čo je na tomto automate „obrátené“. Poďte sa s nami na to pozrieť.

243 Crystal Fruits Reversed je vylepšená verzia ovocného automatu 243 Crystal Fruits, s ktorým má veľa spoločného. Najmä čo sa týka grafiky a celkového krištáľového vzhľadu. Autori zbytočne nešpárali ani do jeho skladby, takže je na ňom 5 valcov, 3 riadky a 5 výherných línií, ktoré sa dokážu rozšíriť až na 243. Princíp vytvárania výherných kombinácií zostal taktiež zachovaný. Musíte teda vytočiť minimálne 3 rovnaké symboly so začiatkom na prvom valci zľava s pokračovaním smerom doprava.

Paradoxom je, že predošlá verzia je z pohľadu výhernej tabuľky o niečo štedrejšia. Na automate 243 Crystal Fruits ste za tri, štyri alebo päť sedmičiek získali 10, 20 alebo 40-násobok stávky, pričom v novej verzii „len“ 5, 10 a 20-násobok. Dvojnásobne nižšie hodnoty symbolov vidieť aj pri zvyšných symboloch čerešní, citrónu, slivky, pomaranča, hrozna, kivi a melónu. V čom je teda lepší?

Obrátená špeciálna funkcia

Rozdielové hodnoty výherných symbolov sú len malou odchýlkou medzi automatmi 243 Crystal Fruits a 243 Crystal Fruits Reversed. Najväčší rozdiel spočíva v špeciálnej funkcii Reversed Respin. Jediným bonusovým symbolom v hre je Wild, ktorý sa objavuje na stredných troch valcoch. Ako žolík supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Akonáhle pomôže takú kombináciu vytvoriť, výherné línie zvýši na 243 a aktivuje bezplatný re-spin s počiatočným násobiteľom výhier x1. Čiže presne tak, ako tomu bolo aj na automate 243 Crystal Fruits. A práve tu dochádza k zmene. Na online slote 243 Crystal Fruits Reversed výherné kombinácie neexplodujú, ale zostávajú uzamknuté na svojich miestach. Z valcov zmiznú všetky nevýherné symboly a na ich miesta dopadnú nové. V predošlej verzii to bolo naopak, vybuchli výherné kombinácie a tie boli nahradené novými.

Pokiaľ sa po respine vytvorí ďalšia výherná kombinácia alebo rozšíri existujúca, násobiteľ sa zvýši. Takto sa dá pokračovať dovtedy, kým sa na valcoch objavujú nové výherné kombinácie. Násobiteľ výhier má svoj limit, maximálne x5. Na automate 243 Crystal Fruits Reversed sme si všimli ešte jeden malý detail. Chýba na ňom funkcia na zdvojnásobovanie výhier Gamble (Risk).

Zahrajte si túto verziu aj v online kasíne na etipos.sk

Ak ste fanúšikom klasickej ovocnej témy, určite si zamilujete krištáľový vzhľad, ktorý hra 243 Crystal Fruits Reversed ponúka. Navyše zaujímavá bonusová výbava automatu vás udrží pri valcoch určite na dlho a pri troche šťastia vám dopraje aj parádne výhry. Vyskúšajte si tento automat v slovenskom online kasíne etipos.sk, kde nájdete aj jeho demoverziu.

Kasínové hry od spoločnosti Tom Horn nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Tom Horn