Diamond Hill

Diamond Hill


Hodnotenie od Grisio VIP Club Tom Horn
Hraj výherný automat Diamond Hill za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Tom Horn
Téma automatu: Automaty plné pokladov
Dátum vydania:
Valce: 5 valcov, 1 až 4 riadky
Výherné línie: 36
Výhernosť (RTP): 96%
Volatilita: 5/5 (vysoká)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, multiplikátor výhier, re-spiny, turbo režim, automatická hra

Netradičný päťvalec plný nablýskaných farebných diamantov. Taký je online výherný automat Diamond Hill od spoločnosti Tom Horn. Okrem asymetrickej skladby a moderného vizuálu zimnej prírody vás zaujme bonusovým symbolom, ktorý v sebe ukrýva niekoľko špeciálnych funkcií. Naozaj skvelá práca od autorov, ktorí nás po automate 243 Crystal Fruits opäť príjemne prekvapili.

Hrací automat Diamond Hill vás upúta ihneď po jeho spustení Valce na ňom sa od seba líšia počtom riadkov. Krajné valce majú jeden riadok, 2. a 4. valec má tri riadky a na strednom valci sú riadky štyri. S niečím podobným ste sa už možno stretli v slote Dazzle Me. Výherné kombinácie hľadáte na 36 fixne daných výherných líniách, pričom musia začínať na prvom valci zľava. Ihneď po spustení hry na vás dýchne atmosféra zimnej krajinky. Na skalnatom útese majestátne stojí jeleň, sleduje dianie na automate a hrabaním kopytami do zamrznutej pôdy vás chce popohnať k atraktívnym výhram.

Wild symbol so špeciálnymi vlastnosťami

K atraktívnym výhram vás popoženie aj Wild symbol, ktorý sa objavuje na prvom a piatom valci. V podstate je to jediný bonusový symbol v hre. Áno, môže sa to zdať málo, no dovolíme si tvrdiť, že jeho špeciálne funkcie pritiahnu pozornosť aj skúsenejších hráčov. A čo všetko teda dokáže?

  • Wild symbol ako žolík. Dokáže zastúpiť akékoľvek chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii.
  • Wild symbol je multiplikátor. Ak je súčasťou výhernej kombinácie, výhry násobí náhodným násobiteľom od x1 do x9. Pri dvojnásobnom zastúpení vo výhernej kombinácii výhru násobia obidva divoké symboly (maximálne 18-násobok výhry).
  • Wild symbol aktivuje re-spin. Každý výherný spin, na ktorom sa podieľal Wild symbol, spúšťa bezplatný re-spin. Symboly výhernej kombinácie ostanú uzamknuté, po čom sa opätovne roztočia zvyšné symboly. Tým môžu zafixovanú výhernú kombináciu rozšíriť alebo vytvoriť úplne novú. Bezplatné re-spiny pokračujú dovtedy, kým vznikajú nové výherné kombinácie.

V online eTipos aj zadarmo a na etipos.sk aj s progresívnymi Jackpotmi

Online automat Diamond Hill je v slovenskom kasíne eTipos.sk doplnený aj o tri platformové progresívne Jackpoty. Aktuálne hodnoty všetkých troch sú zobrazené priamo na automatom. Aby ste niektorý z nich získali, nezáleží od výšky stávky, ale len od náhody. Slot Diamond Hill, ktorý je dostupný a v mobilnej verzii, by ste si mali určite vyskúšať. Na prvé oťukanie s ním pokojne využite aj demoverziu.

Kasínové hry od spoločnosti Tom Horn nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Automaty plné pokladov

Ďalšie výherné automaty od Tom Horn