Fire'n'Hot

Fire'n'Hot


Hodnotenie od Grisio VIP Club Tom Horn
Hraj výherný automat Fire'n'Hot za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Tom Horn
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania:
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 5
Výhernosť (RTP): 95,74%
Volatilita: 3/5 (stredná)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, Gamble (Risk), automatická hra

Ovocný automat Fire 'n' Hot

S ovocnými automatmi, ktoré zahŕňajú najväčšiu časť ponuky hier online kasín, je to nevyspytateľné. Mnohé z týchto ovocníčkov sú si podobné až identické, iné zase prekvapia inováciami a modernými prvkami. Pred spustením online hracieho automat Fire 'n' Hot od spoločnosti Tom Horn sme dúfali, že nás čaká poriadne peklo s horúcimi špeciálnymi funkciami a ohnivými výhrami. Slušných výhier sme sa po čase síce dočkali, ale až také pekelné predstavenie to nebolo. Tento výherný automat preto odporúčame kategórii hráčov hľadajúcich absolútnu klasiku.

Online výherný automat Fire 'n' Hot má rovnako ako El Dorado Treasure 5 valcov, 3 riadky a iba 5 výherných línií. Tie sú fixne dané a ich počet nemožno meniť. Ide o ovocnú klasiku a na valcoch sa točia notoricky známe symboly čerešní, citrónov, pomarančov, sliviek, hrozna a melóna. Klasické je aj vytváranie výherných kombinácií. Tie musia pozostávať z minimálne troch rovnakých symbolov, začínať na prvom valci vľavo a reťazovito pokračovať opačným smerom.

Výhry za symboly sú obstojné, najviac pochopiteľne získate za vytočenie výhernej kombinácie skladajúcej sa z 5 symbolov. Napríklad za 5 melónov si prilepšíte o 120-násobok stávky. Všetky ovocné znaky dopĺňa červená sedmička, za ktorú získate 20-, 200- a 800-násobok stavenej sumy. A to sú už teda parádne výhry.

Slabšia bonusová výbava hracieho automatu

Vzhľad a hudba výherného automatu Fire 'n' Hot pôsobí a znie elementárne, autori z Tom Horn Gaming týmto vlastnostiam očividne veľa času nevenovali. Zvedaví sme preto boli, aké bonusy hra ponúka. No a žiadne fanfáry z našej strany nečakajte. K zisku vyšších výhier vám budú nápomocné len klasické Wild a Scatter bonusové symboly.

Divokým symbolom je zlatá sedmička s názvom Wild. Ako žolík supluje chýbajúce symboly vo výherných kombináciách. Čo je ale na škodu, tento bonusový symbol sám o sebe nedokáže vytvoriť výhernú kombináciu ako je tomu napríklad na automate FruitiXX.

Scatter symbolom je žltá hviezda, ktorú autori označujú aj ako Mystery symbol. Po zobrazení troch, štyroch alebo piatich žltých hviezd sa aktivuje bonusová funkcia. Počas nej si vyberiete jednu hviezdu a kliknete na ňu. Vzápätí sa zmení na iný symbol, na ktorý sa premenia aj ostatné žlté hviezdy. Získate tak kombináciu podľa výhernej tabuľky a to bez ohľadu na to, či kombinácia je alebo nie je na výhernej línii.

Po každej výhre môžete kliknúť na možnosť Gamble (riziko) a skúsiť ju niekoľkokrát zdvojnásobiť. Na online hracom automate Fire 'n' Hot však nenájdete žiadne moderné a prepracované bonusové minihry či špeciálne symboly a funkcie. Pokiaľ máte radi ovocnú tému, no hľadáte oveľa širšiu bonusovú výbavu, skúste si slot Ice Bar 27 s bonusovou hrou Mystery, násobiteľmi výhier a re-spinmi.

Na Tipose aj jackpoty

Pri hraní online hracieho automatu v slovenskom TIPOS online kasíne môžete hrať aj o niektorý z troch progresívnych Jackpotov, ktoré sú súčasťou tejto online herne. Hodnoty zlatého, strieborného a bronzového Jackpotu vidíte v tmto kasíne vždy priamo na valcami každého automatu. Aby ste sa stali majiteľom jedného z nich, nezávisí od hodnoty stávky, ale iba od šťastia.

Hrajte Fire 'n' Hot kdekoľvek, cez mobil

5-valcový hrací automat Fire 'n' Hot je dostupný aj v mobilnej verzii, pričom platia rovnaké pravidlá ako v tej počítačovej. Hoci nemá až tak nabitú bonusovú výbavu, hra celkom rýchlo odsýpa a tak nám to na tomto slote vôbec nevadilo. Na zoznámenie s ním môžete využiť možnosť demoverzie nielen u nás, ale aj priamo na ecasino.etipos.sk.

Kasínové hry od spoločnosti Tom Horn nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Tom Horn