Four Fruits II

Four Fruits II


Hodnotenie od Grisio VIP Club Apollo Games
Hraj výherný automat Four Fruits II za reálne peniaze v kasíne EuroGold.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Apollo Games
Téma automatu: Ovocné automaty
Valce: 4 valce, 3 riadky
Výherné línie: 10 alebo 54
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita: 4/5 (stredne vysoká)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, respiny, freespiny, Gamble (Risk), progresívne Jackpoty, automatická hra

História ovocných automatov siaha až do konca 19. storočia. Prvý mechanický automat s názvom Liberty Bell vytvoril v roku 1894 automechanik zo San Francisca - Charles Fey. Odvtedy sa automaty vyvíjali a prešli mnohými zmenami v dizajne, funkcionalite a pravidlách hry. V súčasnosti sa veľkej popularite tešia moderné online hracie automaty, ktoré si dokážete zahrať kedykoľvek a kdekoľvek. Stačí k tomu len kvalitné internetové pripojenie a akékoľvek zariadenie - počítač, tablet či mobil.

Napriek značnému pokroku, mnoho hráčov inklinuje k starým dobrým ovocným výherným automatom. Aj online hra Four Fruits II od Apollo Games vo vás vyvolá nostalgické spomienky. Má 4 valce, 3 riadky a 10 fixne daných výherných línií. Hoci ide na prvý pohľad o čistú klasiku, už v základnej štruktúre sa vyskytuje niečo, čo sa inde len tak nevidí. Kombinácie na piatich výherných líniách (1, 3, 5, 7 a 9) platia zľava a na zvyšných piatich (2, 4, 6, 8 a 10) sprava. Ďalšou zaujímavosťou je, že hoci má automat 4 valce, hrá sa vždy len na tri rovnaké symboly.

Retro vzhľad s modernými bonusmi

Od grafiky, hudby a zvukových efektov žiadne revolučné zázraky nečakajte. Je to možno podobný automat, s akým ste kedysi začínali. Ale bonusy a špeciálne funkcie sú na tomto automate od Apollo Games pokrokové a moderné. Je ich pomerne dosť, čo nám prišlo pre takýto typ slotu aj trochu nezvyčajné, no uvítali sme to veľmi radi.

Na výhernom automate Four Fruits II nájdete dva bonusové symboly – Wild a Scatter. Wild symbolom je Joker, ktorý doplní chýbajúce symboly do výhernej kombinácie. Okrem toho podobne ako na 27 Joker Fruits od Synot Games aj on sám dokáže vytvoriť samostatnú výhernú kombináciu, na ktorej konci je výhra v podobe 150-násobku stávky.

Scatter symbol aktivuje 10 freespinov, ak ho vytočíte 3x kdekoľvek na valcoch. Počas bonusovej hry s freespinami sa hracie pole rozšíri na 54 výherných línií (27 zľava a 27 sprava). Aby toho nebolo málo, ovocný automat Four Fruits II disponuje aj respinmi. Pokiaľ na valcoch vytvoríte štvoricu rovnakých symbolov 2x2, symboly sa zablokujú a spustí sa respin.

Zahrajte si Four Fruits II v kasíne EuroGold

Four Fruits II môže obsahovať Apollo progresívne jackpoty, ktoré sú rozdelené do 3 úrovní – Gold, Silver a Bronze. Ale nie je tomu tak vždy. V niektorých kasínach na ňom môžete nájsť aj s platformové jackpoty (lokálne jackpoty kasína na vybraných hrách).

Online hrací automat Four Fruits II vyzerá na prvý pohľad zastaralo. No jeho nezvyčajnosť a bonusová výbava pritiahnu pozornosť hráčov, ktorí majú radi pri hraní moderné bonusy a možnosť dosiahnuť na atraktívne výhry. Ovocný automat nájdete aj v kasíne EuroGold, kde si ho môžete vyskúšať aj úplne zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti Apollo Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Apollo Games