27 Joker Fruits

27 Joker Fruits


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Autor hry: Synot Games
Téma automatu: Ovocný automat
Datum vydania: 03/2022
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 27
Výhernosť (RTP): 96,08 % (v kasínach môže byť nastavené rôzne: 85,01% - 98,02%)
Volatilita: 2/5 (stredne nízka)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, násobiteľ výhier, freespiny, Gamble (Risk), automatická hra

Moderný ovocný automat 27 Joker Fruits

Symboly ovocia, hviezdy a farebné sedmičky sú základnými prvkami automatov po celé desaťročia. Zahrajte si online automat 27 Joker Fruits od Synot Games, kde tieto tradičné symboly nájdete v modernejšom prevedení doplnené o zaujímavé bonusy.

Mnoho jednoduchých ovocných hracích automatov s pojmami Joker alebo Fruits v názve má veľmi podobnú skladbu. Tri valce, tri riadky a tie nadupanejšie až 27 výherných línií ako napríklad aj online slot 27 Joker Plus. Už len záleží, čo všetko v rámci bonusov tieto ovocno-žolíkové hry ponúkajú. Aj na automate 27 Joker Fruits sa ovocné symboly, hviezdy a sedmičky zobrazujú na 9 políčkach. Za kombináciu vytvorenú z čerešní, citrónov, pomarančov, sliviek je výhra vynásobená x2. 10-násobok stávky získate za kombinácie z melónov či hrozna. Odmenou za sedmičky je 16-násobok stávky.

Slušná porcia bonusov

Ešte vyššie výhry na hracom automate 27 Joker Fruits získate vďaka dvom bonusovým symbolom. Tým prvým je Wild symbol, ktorý je zobrazený ako vysmiaty žolík. Okrem toho, že supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii, aj on sám dokáže výhernú kombináciu vytvoriť. Ak by sa vám to podarilo, žolík vaše konto zveľadí o 60-násobok stávky. Druhým bonusom je Scatter symbol v podobe troch hviezd. Aj Scatter rovnako ako Wild dokáže vytvoriť nezávislú výhernú kombináciu, na ktorej konci je výhra v hodnote 20-násobku stavenej sumy.

Celý stredný riadok na automate 27 Joker Fruits je vyznačený a označený ako Golden Line. Tento riadok si treba pozorne všímať, pretože vďaka nemu aktivujete voľné pretočenia. Ak sa totiž na ňom objavia iba Scatter symboly, čiže hviezdy, získate 10 freespinov. Pokiaľ sa na ňom zobrazí akákoľvek iná kombinácia, získate +1 freespin.

Ak by sa vám podarilo vytočiť na celom automate jeden symbol, išlo by o husársky kúsok, ktorý by neostal bez odozvy. V takomto prípade by sa všetky výhry spočítali a výsledná suma by sa navyše vynásobila x2. Pri získavaní vyšších výhier si môžete pomôcť funkciou Gamble. Ale pozor! Správny tip farby zakrytej karty výhru automaticky zdvojnásobí, no po nesprávnom o celú prídete.

Zahrajte si 27 Joker Fruits úplne zadarmo aj cez mobil

Hoci pri 27 Joker Fruits ide o jednoduchý 3-valcový výherný automat, deje sa na ňom toho pomerne dosť, no zároveň hra nie je zložitá. Tento pomerne dobre hrateľný slot si môžete vyskúšať aj cez svoj mobil a úplne zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games