243 Mexicana

243 Mexicana


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat 243 Mexicana za reálne peniaze v kasíne DoubleStar.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Synot Games
Téma automatu: Zábavné hracie automaty, oslavná a hudobná téma
Dátum vydania: Júl 2020
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 243
Výhernosť (RTP): 96,01%
Volatilita: 3/5 (stredná)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

Odpáľte fiestu s automatom 243 Mexicana

Nový online automat 243 Mexicana od Synot Games vás zavedie do príjemného prostredia mexického vidieka, ktorý vás pohltí veselou hudbou, ohnivým tancom a pri troche šťastia poteší aj štedrými výhrami. Odpáľte pravú nefalšovanú fiestu a vychutnajte si skvelú a bujarú zábavu.

Vizuál online slotu 243 Mexicana vyzerá naozaj veľmi dobre. 5 valcov s 3 riadkami je umiestnených uprostred veľkolepej fiesty v uliciach kvetinami vyzdobeného mexického mestečka. Animácie sú plynulé a jasné, zvuková stopa dodáva hre potrebný šmrnc. Ako už jeho názov prezrádza, obsahuje až 243 ciest k výhre. Výherné kombinácie platia zľava doprava s tým, že musia začínať na prvom valci vľavo a bez prerušenia pokračovať smerom doprava.

Symboly na valcoch sú nakreslené v 3D prevedení. Medzi základnými symbolmi nájdete kartové znaky, sombrero, gitaru kaktus a chilli papričku. Ak sa pozriete na výhernú tabuľku, možno zostanete zaskočený. Vyplácajú totiž strašne nízke základné výhry, napríklad za 5 papričiek dostanete len 5-násobok stávky. Skúsenejší hráči však už veľmi dobre tušia, čo to znamená. A to je aj náš tip ako vyhrať na tomto automate - čaro hry 243 Mexicana bude v bonusových funkciách.

Funkcia The Big Symbol si vás podmaní

Áno, okrem pouličnej zábavy a spektakulárnych ohňostrojov sa na výhernom automate môžete tešiť aj na atraktívne bonusové symboly a funkcie. Najväčším ťahákom hry 243 Mexicana je nepochybne tzv. The Big Symbol. Kedykoľvek počas hrania sa na valcoch môže objaviť ornamentálny rámik vo veľkosti od 2x2 do 5x3. Po dotočení sa v jeho vnútri objaví jeden symbol a rozšíri sa na všetky pozície zobrazeného rámika. Takýmto spôsobom môžete získať kvantum výherných kombinácií.

Žltá lebka s označením Wild je divokým symbolom a v prípade potreby supluje chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii. Podobne ako pri ovocnom automate FruitiXX aj tu môže tvoriť samostatnú výhernú kombináciu.

Lampión je na výhernom automate 243 Mexicana Scatter symbolom a získať za neho môžete niekoľko voľných pretočení. Ich počet závisí od toho, koľkokrát sa lampión na valcoch zobrazí. Platí, že počet zobrazených lampiónov sa rovná počtu získaných freespinov. Maximálne je tak možné dostať 15 voľných pretočení. Čo je veľkým pozitívom, počas freespinovej hry sa funkcia The Big Symbol aktivuje počas každého spinu a to minimálne s rámikom 2x3.

Ak radi riskujete, poteší vás aj funkcia Gamble (Risk), ktorá slúži na zdvojnásobenie výhier. K tomu dochádza vtedy, keď uhádnete farbu zakrytej karty. Nesprávny tip vám ju však celú „zhltne“.

V niektorých slovenských kasínach obsahujú hracie automaty od Synot Games aj čoraz viac populárny Synot Progressive Bonus. Samozrejme tento 4-úrovňový progresívny jackpot nechýba ani na hracom automate 243 Mexicana. Zabojovať o niektorú zo štyroch kategórií Diamond, Gold, Silver a Bronze môžete napríklad aj v online Tipsport kasíne bez ohľadu na výšku vašej stávky.

Zabavte sa s Mexicana 243 v online kasíne

Ste zvedaví, ako vyzerá online automat 243 Mexicana v skutočnosti? Vyskúšajte si ho a my si trúfame napísať, že táto bujará mexická párty na valcoch vám minimálne zlepší náladu. Vyskúšať si ho môžete v online kasíne a podobne ako aj iné hracie automaty úplne zdarma bez akéhokoľvek rizika. Takže nasadiť sombrero a hor sa do mexických ulíc za výhrami.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Hudobné automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games