Rainbow Ryan

Rainbow Ryan


Hodnotenie od Grisio VIP Club Yggdrasil
Hraj výherný automat Rainbow Ryan za reálne peniaze v kasíne Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Yggdrasil
Téma automatu: Hudobné automaty
Dátum vydania: 24. 7. 2017
Valce: 6 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 4 096 výherných ciest
Výhernosť (RTP): 96,30%
Volatilita: stredne vysoká
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, Free spiny, multiplikátor, autoplay

V ďalšej našej recenzii sa zameriame na online hrací automat od Yggdrasil s názvom Rainbow Ryan. To, že spoločnosť Yggdrasil produkuje fantastické sloty, ste si už určite v našich reckách všimli. Za všetky ich peckové hry stačí spomenúť napríklad automaty Easter Island alebo Brazil Bomba. Aj preto sme sa tešili na ďalšie dielo v ich podaní.

Online automat plných drsných tónov

Výherný automat Rainbow Ryan vám ponúkne zábavu na 6 valcov a 4 riadkoch so 4 096 rôznymi spôsobmi, ako vyhrať. Výhru si tu zabezpečíte, ak si vytočíte dva a viac symbolov s vysokými hodnotami alebo tri a viac symbolov s nízkymi hodnotami na po sebe idúcich valcoch, pričom výherné kombinácie musia smerovať zľava doprava. Hlavným protagonistom tohto slotu je postavička Rainbow Ryan. Počas hry ho budete mať stále na očiach a nie len na nich. Že prečo? Ryan je malý zelený usmiaty muzikant, ktorý vám bude neustále brnkať na svojej elektrickej gitare poriadne drsné tóny a so svojou gitarkou vie toho omnoho viac, avšak o tom až o chvíľku.

Ešte sa vráťme k symbolom, ktoré si môžete na hracej ploche vytočiť. Dokopy ich tu budete môcť zazrieť 10 – 8 bežných symbolov a 2 špeciálne symboly. Bežné symboly sú rozdelené na polovicu, pričom štvoricu symbolov s nižšími hodnotami predstavujú symboly štyroch tradičných kartových farieb a druhú štvoricu symbolov s vyššími hodnotami znázorňujú symboly, bez ktorých by sa Ryan ako muzikant tvrdej hudby nezaobišiel – ide o symboly piva, mikrofónu, rockerských topánok a jeho zeleného klobúku plného mincí.

Čo dokáže „Dúhový Ryan“?

Jednou z najobľúbenejších vecí kasínových hráčov na automatoch sú ich bonusy a bonusové hry, čo si dozaista uvedomujú aj tvorcovia hier z Yggdrasil, a preto aj na hracom automate Rainbow Ryan nájdete hneď niekoľko zaujímavých funkcií. Prvou špecialitou je už tradične Wild symbol. Tento divoký symbol nahrádza všetky ostatné symboly okrem Scatter symbolu a zobrazovať sa vám bude na druhom až šiestom valci.

Scatter symbol nesie názov „Free Spin“ a vďaka jeho vytočeniam aspoň na troch valcoch získate 7 pretočení zadarmo. Maximálny počet free spinov, ktoré môžete obdržať pri zobrazení symbolu „Free Spin“ na všetkých šiestich valcoch, je 20. A poďme už k záverečnej, no najpodstatnejšej špeciálnej funkcii tohto automatu.

Ako sme už v úvode recenzie spomínali, Ryan dokáže so svojou gitarou robiť divy. Počas základnej hry vám môže kedykoľvek náhodne zladiť akékoľvek valce. To znamená, že na týchto zosynchronizovaných valcoch budú umiestnené totožné symboly, čo zvyšuje šancu na získanie výhernej kombinácie. Ešte lepšie vám Ryan pomôže počas režimu s pretočeniami zadarmo. Počas každého free spinu totiž zosynchronizuje aspoň dva valce. Tento počet zladených valcov sa môže aj navýšiť a čo je super, v ostávajúcich free spinoch sa tento počet nezníži. Nám Ryan počas hry prihral niekoľkokrát štyri až päť zosynchronizovaných valcov a boli z toho nádherné výhry. Aký štedrý bude k vám?

Online automat Rainbow Ryan si musíte vyskúšať

Čo dodať na záver? Online automat Rainbow Ryan nás doslova strhol do hrania. Krásna grafika, geniálny hudobný podmaz v podaní nadaného Ryana, jednoduché ovládanie a fantastické špeciálne funkcie. K tomuto slotu nemáme čo vytknúť a musíme vám jednoznačne odporučiť zahrať si ho v kasíne Tipsport, pričom si ho môžete najskôr vyskúšať aj úplne zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti Yggdrasil nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Hudobné automaty

Ďalšie výherné automaty od Yggdrasil