Esqueleto Mariachi

Esqueleto Mariachi


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Esqueleto Mariachi za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Hudobné automaty
Dátum vydania: Marec 2018
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 40
Výhernosť (RTP): 96,06%
Volalita: Stredná
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, progresívny Jackpot, režim turbo, automatická hra

Nuda s automatom Esqueleto Mariachi nehrozí

Bola to jazda plná zábavy a výhier! Aj takto nejako by sme z nášho pohľadu zhodnotili hranie online slotu Esqueleto Mariachi vo Svete Hier Niké. V pozitívach by sme mohli pokojne pokračovať, pretože bonusové vybavenie, grafika, či hudba tejto mašinky sú na špičkovej úrovni. Tento slot od Red Tiger si nás okamžite získal. Poďme však pekne poporiadku.

Esqueleto Mariachi je výherný automat, ktorý sa skladá z 5 valcov, 4 riadkov a 40 fixných výherných línii. Výherné kombinácie platia iba zľava doprava, pričom začínať musia na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Ak je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. V prípade, že vytočíte výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Hudobníci so špeciálnymi vlastnosťami

Významnú rolu na slote Esqueleto Mariachi zohrávajú traja veselí hudobníci, ktorých autori hry „zaodeli“ do skeletu. Každý jeden kostlivec hrá na nejakom hudobnom nástroji. Jeden hrá na gitare, ďalší na hrkálkach a tretí na trúbke. A práve tieto ich muzikálne vlastnosti výrazným spôsobom ovplyvňujú základnú aj bonusovú hru.

Na valcoch nechýba obľúbený Wild symbol v podobe slečny s hororovo pokreslenou tvárou. Zohráva úlohu žolíka, čiže supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Aj ona sama môže vytvoriť výherné kombinácie. Za päť divokých symbolov získate výhru v hodnote 500-násobku stávky.

Zábavnejšie a hlavne výhernejšie momenty prinášajú už spomínaní kostlivci – hudobníci. Napravo od valcoch sú tri okná, za ktorými sa ukrývajú traja hudobníci – gitarista, trubkár a maraquero hrajúci na hrkálky. Kedykoľvek počas hry sa z okna môže vynoriť jedna, dve alebo tri tieto postavičky a dopomôcť vám k luxusnej výhre.

  • Gitarista – brnká si na gitare a zároveň privoláva na valce náhodný počet divokých symbolov.
  • Trubkár – hrá na trúbke, čím odháňa z valcov symboly. Tie sú automaticky nahradené novými, ktoré môžu vytvoriť niekoľko výherných línii.
  • Maraquero – hrá na tzv. „rumba gule“, čím posúva stĺpce alebo celé riadky. Takýmto spôsobom vytvára výherné kombinácie.

Ďalším bonusom je Scatter symbol nesúci názov „Mariachi Spins“. Pokiaľ vytočíte aspoň 3 tieto symboly, získate hru s voľnými pretočeniami. To, koľko ich bude, určí automat náhodne. Nám sa podarilo získať najviac 14 freespinov. Pri tejto bonusovej hre máte istotu, že sa aktivujú špeciálne vlastnosti hudobníkov, pretože ešte predtým sa určí konkrétny počet ich zásahov.

Progresívne jackpoty automatu

V rámci slotu Esqueleto Mariachi sa môžete zapojiť aj do hry o luxusné progresívne Jackpoty. Nemusíte urobiť nič navyše, stačí len točiť valcami a veriť, že symbol Jackpot vytočíte aspoň 3-krát.

Do hry o tieto jackpoty je zapojených viac automatových hier, napríklad aj Flaming Fox alebo Treasure Mine. Čím viac hráčov je zapojených do týchto automatov, tým rýchlejšie Jackpoty narastajú. Z každej stávky sa do ich celkovej sumy odvádza určité percento. Ich maximálne výška nie je obmedzená.

Aktuálnu hodnotu Jackpotov - denný Daily Drop a progresívny Mega Drop - vidíte v ľavej časti od valcov. Pri dennom Jackpote sa postupne odratúva čas, do ktorého ho vždy niekto získa. Čím bližší je čas vyplatenia jackpotu, tým vyššia je šanca na jeho výhru.

Zahrajte si slot Esqueleto Mariachi v kasíne Niké

Autorov hry Esqueleto Mariachi by sme chceli na záver pochváliť, pretože sme pri tomto slote nielen dostatočne zabavili, ale aj aj čo-to pekné povyhrávali. Skvelá práca! Vyskúšajte si ho aj vy v kasíne Niké, nebudete ľutovať.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Hudobné automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger