Gods of Troy

Gods of Troy


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Gods of Troy za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Automat s mágiou a mytológiou
Dátum vydania: August 2022
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 30
Výhernosť (RTP): 95,74 %
Volatilita: 4/5 (stredne vysoká)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, špeciálna funkcia Zlaté vence, automatická hra, turbo režim

Vstúpte do sveta, kde sa antické legendy a moderná zábava stretávajú na jednom mieste. Gods of Troy od Red Tiger vás podobne ako Age of Troy zavedie do srdca jednej z najvýznamnejších bitiek v histórii - trójskej vojny, ktorá inšpirovala Homérovu Iliadu, ale aj celú škálu ďalších diel. Poďme sa teda ponoriť do tohto dobrodružstva a preskúmať, čo všetko hrací automat Gods of Troy ponúka.

Herné prvky hracieho automatu

Online výherný automat Gods of Troy je zostavený z 5 valcov a 4 riadkov, čo vytvára ideálny priestor pre dobrú hru. Týmito valcami a riadkami prechádza 30 pevných výherných línií, čo znamená, že máte 30 rôznych spôsobov, ako dosiahnuť výhernú kombináciu. Symboly sú rozdelené do dvoch kategórií. Menej hodnotné symboly zastupujú klasické karty od desiatky po eso, ktoré prinášajú menšie výhry. Viac hodnotné symboly zahŕňajú tematické ikony ako prilbu, vázu s mincami, vojenský voz, ktoré ponúkajú vyššie výhry. Najcennejším symbolom je portrét Heleny Trójskej, ktorá sa môže objaviť v celej svojej kráse pokrývajúc celý valec.

Grafika je skvelá, ale na to sme si už pri Red Tiger online automatoch zvykli. Oveľa viac nás zaujal hudobný podmaz. Hudba pripomína scény odvážnych bojovníkov popreplietaných v osudových príbehoch starovekej Tróje. Tóny znejú hrdinsky a vznešene. Naozaj výborne odvedená práca od autorov.

Bonusové vlastnosti hry Gods of Troy

Wild symboly majú v tomto automate dvojitú úlohu. Okrem toho, že nahrádzajú ostatné symboly a pomáhajú vytvárať výherné kombinácie, sú to symboly výherné. Dokážu vytvoriť samostatnú výhernú kombináciu. Čo robí automat Gods of Troy naozaj zaujímavým, je jeho unikátny cyklus 10 spinov, kde symboly Zlatého štíta zanechávajú za sebou Zlaté vence, ktoré sa postupne hromadia a následne po desiatom spine premieňajú na Wild symboly. To vo väčšine prípadov znamená výhru. A nie malú.

Nechýbajú ani freespiny, ktoré sú v tomto automate nazývané ako Trójske točenia. Aktivujú sa vtedy, keď sa na valcoch objavia tri alebo viac Scatter symbolov. Počet voľných pretočení a počet Wild symbolov, ktoré dostanete do bonusovej hry, závisí od počtu Scatter symbolov, ktoré funkciu spustili. Pred začiatkom bonusovej hry s freespinami sa aktivuje bonusové koleso. Toto koleso určí presný počet freespinov a Wild symbolov. Nikdy dopredu neviete, aký počet vám koleso nadelí.

  • Vytočenie 3x Scatter: maximálne 15 freespinov a 10 symbolov Wild
  • Vytočenie 4x Scatter: maximálne 25 freespinov a 12 symbolov Wild
  • Vytočenie 5x Scatter: maximálne 50 freespinov a 15 symbolov Wild

Každý Scatter symbol vytočený počas bonusovej hry pridáva extra freespin navyše.

Online automat Gods of Troy v demoverzii aj úplne zadarmo

Hrací automat Gods of Troy spája historickú tematiku s modernou zábavou, čím vytvára ideálne miesto pre každého milovníka online slotov, ktorý hľadá niečo viac než len obyčajný herný zážitok. A čo viac, tento slot z ponuky Niké online kasína môžete hrať nielen z pohodlia vášho domova, ale aj na cestách vďaka jeho mobilnej kompatibilite. Či už máte iPhone, Android, tablet, alebo iné mobilné zariadenie, je to úplne jedno. Pre tých, ktorí sa chcú hre lepšie prispôsobiť alebo si ju len tak bezplatne vyskúšať, odporúčame spustiť demoverziu.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Automaty s mágiou a mytológiou

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger