Dawn of Olympus

Dawn of Olympus


Hodnotenie od Grisio VIP Club GameArt
Hraj výherný automat Dawn of Olympus za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: GameArt
Téma automatu: Automaty s mágiou a mytológiou
Datum vydania: Máj 2020
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 10
Výhernosť (RTP): 96,13 %
Volatilita: 5/5 (vysoká)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, expandujúce symboly, freespiny, kupovanie freespinov, automatická hra, turbo režim

Staroveká grécka civilizácia významne ovplyvnila svet umenia, filozofie, politiky a vedy. Avšak, jedným z najzaujímavejších aspektov tejto kultúry bol jej bohatý panteón bohov a bohýň, ktorí boli uctievaní na vrchole hory Olymp. Tieto bytosti neboli len hlavnými postavami mýtov a legiend, ale ich kult mal hlboký vplyv na každodenný život starých Grékov.

Nadnesene by sme mohli povedať, že starovekých bohov uctievajú aj vývojári kasínových hier. Hoci sa širokej ponuke ovocných slotov táto téma nepribližuje, dnes máme na výber stovky automatov inšpirovaných Diom a ďalšími starogréckymi vládcami. Niektoré ako Gates of Olympus hráčov zaujali, iné zase nie. Dovolíme si tvrdiť, že Dawn of Olympus od GameArt si získa mnoho hráčov.

Pekné vizuálne spracovanie

Výherný automat Dawn of Olympus disponuje 5 valcami, 3 valcami a 10 výhernými líniami. Ich počet je fixne daný. Výherné kombinácie sú jednosmerné, platia zľava doprava. Grafike nemáme čo vytknúť. Na zelenom pozadí vynikajú znaky hracích kariet v žiarivých šperkoch obklopené antickými stĺpmi. Ústrednými postavami sú štyria grécki bohovia – hrôzostrašný Kronos, múdra Gaia, krásna Aténa a mocný Zeus. Ovládanie slotu je veľmi dobre navrhnuté, všetko je pekne zoradené v jednom paneli. Na ňom si okrem výšky stávky a automatického točenia môžete nastaviť aj rýchly spin, či dokonca turbo spin. Hudba na pozadí je takisto veľmi dobre zvolená, vôbec sme nemali potrebu ju vypínať.

Božská ponuka bonusov a špeciálnych funkcií

Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, nákup freespinov, špeciálny expandujúci symbol a bonusová hra Jackpot. To je 6 ďalších dôvodov, prečo si vyskúšať online hrací automat Dawn of Olympus. Jeho ponuka je priam božská. Wild symbol a Scatter symboly nemusíme nejako extra predstavovať. Okrem toho, že vyplácajú samostatné výhry, Wild supluje chýbajúce symboly a aspoň tri Scattery aktivujú 8 freespinov. Ešte pred štartom voľných pretočení automat vyžrebuje jeden špeciálny symbol. Ten počas freespinov expanduje po celom valci. Výherné kombinácie špeciálnych symbolov sa správajú „scatterovo“, čiže nemusia začínať na prvom valci zľava a ani medzi sebou susediť. Opätovným vytočením 3 symbolov Scatter získate ďalších 8 freespinov a možnosť premeniť ďalší symbol na špeciálny. Ich maximálny počet je 8, čo vidíte aj v hornej časti obrazovky napravo od valcov.

Získať freespiny sa nám nedarilo tak často, ako by sme si predstavovali. Išli sme teda na to inak. Pri dostatočnom zostatku sme si ich rovno zakúpili. Cena závisí od výšky stávky, no v konečnom dôsledku je to jej 100-násobok. Pokiaľ vám to príde veľa, obetovať môžete len štvrtinu z toho a aktivovať poslednú bonusovú funkciu – Jackpot Bonus. Za 25-násobok stávky môžete vyhrať Grand, Major, Minor, Mini Jackpot alebo iné peňažné hodnoty. Odhaľte tri rovnaké Jackpoty a získate práve ten, ktorý nájdete. Funkciu Jackpot Bonus aktivujete aj vytočením symbolu Medúzy na druhom, treťom a štvrtom valci.

Automat Dawn of Olympus nájdete v online kasíne

Keďže hry od GameArt majú už celkom dobrú povesť vďaka vynikajúcej grafike a hrateľnosti, do zoznamovania s online slotom Dawn of Olympus sme sa veľmi radi pustili. A musíme uznať, že sme sa príjemne zabavili. Bonusových príležitostí je tu dostatok a aj keby sa vám nedarilo aktivovať Jackpot Bonus alebo freespiny so špeciálnym expandujúcim symbolom, môžete si ich zakúpiť. Vyskúšajte si tento mytologický automat v kasíne na ecasino.etipos.sk a určite sa zabavíte aj vy. My sme v tejto online herni využili možnosť demoverzie a hrali úplne zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti GameArt nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj

Automaty s mágiou a mytológiou

Ďalšie výherné automaty od GameArt