GameArt automaty

Vyskúšajte si zahrať výherné automaty GameArt

GameArt je európskym výrobcom kasínových hier. Táto spoločnosť má sídlo na Malte, pričom jej vznik sa datuje do roku 2013. Hoci ide prakticky stále o nováčika medzi providermi, môžeme už teraz v úvode tejto recenzie potvrdiť, že hry GameArt sa tešia stále väčšej obľube.

V portfóliu hier spoločnosti GameArt majú najväčšiu prevahu najmä online hracie automaty. Svoje zastúpenie tu však majú aj ďalšie typy hier ako sú ruleta, blackjack, poker a baccarat. Poďme však už k samotným online automatom. V prípade, že ste ešte hry od GameArtu nehrali, určite by ste to mali napraviť. Všetky automaty od tohto providera sú jednoducho geniálne. Po zapnutí každého slotu vás sprvoti očarí ich fantastický vizuál. Palec hore musíme dať aj za jednoduché ovládanie a skvelé zvuky či hudobné podmazy. Čo vás však úplne najviac dostane sú špeciálne funkcie a bonusy, ktorými sú automaty GameArt výrobcu poriadne napumpované.

V jednotlivých hrách sa stretnete s tradičnými Wild a Scatter symbolmi, no okrem toho sa môžete tešiť aj na hry s pretočeniami zadarmo, re-spiny, megasymboly, expandujúce symboly a ďalšie zaujímavé špeciálne prvky. Kreatívne prevedenie GameArt hier je porovnateľné s hrami od takých providerov ako sú napríklad Red Tiger či Yggdrasil. Čo sa týka samotnej technológie, v GameArt vyvíjajú hry v HMTL5 jazyku a to znamená, že si ich výtvory môžete zahrať pohodlne aj z mobilu.

Sme preto veľmi radi, že si automaty od tohto výrobcu môžeme zahrať v slovenských online kasínach. Hry ako napríklad Piggy Holmes, African Sunset 2 alebo Mariachi Fiesta vás vtiahnu do deja tak, že sa k týmto automatom budete zrejme vracať častejšie.

Kasínové hry od spoločnosti GameArt nájdete v kasínach:
eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj