DOXXbet

Na DOXXbete nájdete hneď dve sekcie s kasínovými hrami - Kasíno (Playtech hry) a RIO (Apollo, Synot a Kajot automaty), čo sľubuje poriadnu porciu zábavy.

Hry a hracie automaty od: Adell, Apollo Games, e-gaming, Kajot Games, Playtech, SYNOT Games, Tech4Bet, Yggdrasil,
Dostupné v jazykoch:
Progresívne jackpoty: Áno
Vklady a výplaty výhier: rýchle, mnoho platobných metód
Vstupný bonus: 7000 EUR
Licencia: Ministerstvo financií Slovenskej republiky
Zaregistruj sa a vychutnaj si skvelú hru

Aktuálne privítacie bonusy

Vyber a aktivuj si svoj uvítací bonus: 10 €, 50 €, 100 €, 500 €, 1000 €, 5000 € alebo 7000 €. Po aktivácii jedného z ponúkaných bonusov musíš v priebehu nasledujúcich 30 dní vsadiť 10 až 45 násobok výšky daného bonusu v reálnych peniazoch. Následne sa Ti bonus pripíše na konte do zostatku.

A to nie je všetko! Môžeš získať extra 250 točení zdarma, rozdelených do 4 skupín, ktoré môžeš získať 30 dní od registrácie.:

 • 50 TOČENÍ ZDARMA, stačí si overiť hráčsky účet. Následne môžeš využiť 50 točení zdarma na hrách Berry Berry Bonanza, Royal Respin Deluxe alebo Gem Heat a počkať si na svoje šťastie. Výhry Ti budú pripísané priamo do reálnych peňazí po každom výhernom točení.
 • 50 TOČENÍ ZDARMA, stačí pretočiť v online kasíne na ľubovoľných hrách kumulatívne 100€. Následne sa ti bonus aktivuje. Potom stačí už len spustiť jednu z hier Berry Berry Bonanza, Royal Respin Deluxe alebo Gem Heat a využiť točenia zdarma.
 • 50 TOČENÍ ZDARMA - pretočte v online kasíne na ľubovoľných hrách kumulatívne 250€. Následne sa ti ihneď aktivujú točenia zdarma na hrách Berry Berry Bonanza, Royal Respin Deluxe alebo Gem Heat. Výhry Ti budú pripísané priamo do reálnych peňazí po každom výhernom točení.
 • 100 TOČENÍ ZDARMA na hre BERRY BERRY BONANZA - pre získanie posledných točení zdarma v rámci Uvítacieho bonusu treba pretočiť v online kasíne na ľubovoľných hrách kumulatívne 500€.

Točenia zdarma môžeš využiť až do 30 dní od ich pridelenia na Tvoj hráčsky účet. Točenia zdarma v rámci Uvítacieho bonusu je možné získať maximálne do 30 dní od registrácie.

Recenzia kasína DOXXbet

Prvý online bookmaker na Slovensku prišiel na trh s online kasínom hneď po tom, ako sa v januári 2020 stal držiteľom licencie pre jeho prevádzkovanie. Hlavný objekt záujmu – športové stávky sa tak doplnili o online hry, ktoré sa stávajú stredobodom pozornosti všetkých kasínových fanúšikov.

Online kasíno DOXXbet beží už približne dva roky a za tú dobu sa z neho stalo skvelé miesto na zábavu. Ponuka kasínových hier je rozdelená na webe do dvoch kategórii. Prvá nesie tradičný názov „Kasíno“ a sú v nej zaradené všetky moderné hry od Playtechu. Druhá sekcia sa volá „Rio“ a vyberať si tu môžete zase hry od troch známych českých výrobcov, ktorými si Synot, Apollo a Kajot.

Radi sa bavíte roztáčaním valcov hracích automatov? Ak áno, tak tu si hru naozaj užijete. Tak, ako vo väčšine online kasín, aj v DOXXBete majú najväčšie zastúpenie práve online výherné automaty, ktorých je tu už viac ako 100. Zahrať si môžete obľúbené tituly ako napríklad Legacy of the Wild, Bery Berry Bonanza, Simply the Best 81 alebo Slot Birds. Zaujímavým spestrením hrania automatov v DOXXBet kasíne sú rôzne pravidelné promo akcie. Medzi najpopulárnejšie z nich patria predovšetkým turnaje so štedrými dotáciami alebo možnosť získania pretočení zadarmo pri rôznych príležitostiach.

Keby ste si chceli vyskúšať aj iné kasínové hry ako automaty, ani v tomto prípade nemusíte nikde odchádzať. K dispozícii máte hneď niekoľko kvalitných stolových hier od Playtechu. Zahrať si môže dva blackjacky, tri rulety a nechýba tu ani obľúbený video poker. Slušný výber, čo poviete?

Nezabúdajte ani na hlavný produkt Doxxbetu, ktorým sú športové stávky. Na sportboxe, na mobile, tablete alebo na PC máte možnosť uhádnuť správny tip nielen na športové udalosti. Ak váš očakávaný zápas práve nie je v LIVE ponuke, spestrite si čakanie virtuálnymi športovými hrami ako je futbal, tenis, basketbal, či populárne dostihy koní a psov.

Čo sa týka finančných transakcií, nenájdete tu takmer žiadne obmedzenia. Možnosť prevodu peňažných prostriedkov nielen prostredníctvom kariet a rýchlych platieb, ale aj cez online peňaženky (ewallets) od viacerých poskytovateľov je pre hráčov v DOXXbete ešte viac pohodlnou a bezpečnou rutinou.

O všetkých novinkách, bonusoch, technických záležitostiach, či otázkach na produkty športových stávok alebo kasína vám počas dňa napovie ochotná podpora spoločnosti Doxxbet. Dostupná je na LIVE chate, na emailovej adrese info@doxxbet.sk alebo na telefónnom čísle +421 911 569 909.

Vybrané automaty v ponuke kasína

Promoakcie a novinky kasína DOXXbet

 • Nočné kasíno s freespinami

  Nočné kasíno s freespinami

  2024-05-20 09:30:00

  Zahrajte si v online kasíne DOXXbet v pondelok, utorok, stredu alebo štvrtok v čase od 21:00 do 01:00 a získajte freespiny na vybrané hry. Za každých 50 EUR, ktoré stavíte, získate 10 točení zdarma, ktoré môžete využiť na hrách Berry Berry Bonanza, Royal Respin Deluxe, Gem Heat, Lucky Emeralds, Shields of Rome alebo Legend of Hydra. Točenia zdarma môžete využiť maximálne 3x za daný večer, čo je až 30 freespinov počas jedného nočného hrania.

  Zaregistruj saa vychutnaj si skvelú hru