10 Burning Heart

10 Burning Heart


Hodnotenie od Grisio VIP Club Amusnet
Online hra 10 Burning Heart zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne OlyBet.
Hraj výherný automat 10 Burning Heart za reálne peniaze v kasíne OlyBet.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Amusnet
Téma automatu: Klasický automat s ovocnými symbolmi
Dátum vydania: Marec 2019
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 10
Výhernosť (RTP): 95,94 %
Volatilita: 2/5 (stredne nízka)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

Ovocný 5-valec

Klasické Hracie automaty založené hlavne na ovocí vyhovujú hráčom, ktorí obľubujú starú klasiku. 10 Burning Heart je ďalší z radu online výherných automatov od spoločnosti Amusnet evokujúci horiaci oheň. Má 5 valcov, 3 riadky a 10 fixných výherných línií. Výherné kombinácie platia zľava doprava.

Výherný automat 10 Burning Heart sa vyníma na pozadí s množstvom červenej farby rovnako ako 5-líniový Extremely Hot, ktorá v oboch prípadoch dodáva zmysel „horiacej“ téme. Neprekypuje okolitými zvukmi, čo je len podčiarkuje ducha klasických slotov. Na valcoch sa točia tradičné ovocné symboly v peknom 3D prevedení.

Najnižšie hodnoty majú čerešne, citróny, pomaranče a slivky. Lepšie sú na tom zvonce, hrozná a melóny. Na hracom automate 10 Burning Heart získate najviac so symbolom červenej sedmičky. Až 500-násobok stávky vám cinkne na hráčskom konte za zobrazenie 5 jej symbolov. Dokonca po vytočení dvoch sedmičiek sa vám vráti stávka.

Wild a Scatter symboly

Online slot 10 Burning Heart je klasikou aj z pohľadu bonusov. Nájdete na ňom Wild a Scatter symbol. Wild symbolom je horiace srdce, ktoré je uvedené aj v samotnom názve hry. V pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Objavuje sa len na druhom, treťom, štvrtom valci a sám o sebe nedokáže vytvoriť výhernú kombináciu. Scatter symbolom je dolár. Čo je škoda, rovnako ako na Flaming Hot neaktivuje voľné pretočenia. Odmenou sa zobrazenie troch, štyroch alebo piatich Scatterov je okamžitá výhra.

Na automate 10 Burning Heart môžete vyhrať jeden z progresívnych Jackpotov, ktoré sú dostupné vo väčšine hier od Amusnet. Aby ste vyhrali jackpot, musí sa na automate objaviť nápis Jackpot Cards. Následne musíte spomedzi 12 kariet nájsť 3 rovnakého druhu. Nechýba ani funkcia Gamble (Risk), prostredníctvom ktorej svoje výhry môžete niekoľkokrát zdvojnásobiť.

10 Burning Heart zadarmo v Olybete

Musíme skonštatovať, že hra 10 Burning Heart neponúka hráčom nič inovatívne, takže tu ide skôr o to, či upúta pozornosť hráčov vyhľadávajúcich starý štýl automatov. Ak medzi nich patríte, skúste si ju v online kasíne Olybet. Určite vás svojou priamosťou a jednoduchosťou osloví. Potom je už len na vás, či skúsite šťastie cez počítač alebo cez svoj mobil. Na oboch sa hrá výborne.

Kasínové hry od spoločnosti Amusnet nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Klasické výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Amusnet