Asian Ways

Asian Ways


Hodnotenie od Grisio VIP Club Casimi
Hraj výherný automat Asian Ways za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Casimi Gaming
Téma automatu: Automat s témou čínskej kultúry
Dátum vydania:
Valce: 4 valce, 3 riadky
Výherné línie: 12 / 22
Výhernosť (RTP): 92 % - 96 %
Volatilita: 1/5 (nízka)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, respiny, gamble, autoplay

Casimi je mladá vývojárska spoločnosť z českého Zlína, ktorá sa snaží presadiť na bohatom, ale zároveň tvrdom poli online iGamingu. Aby prilákala hráčov, snaží do svojich hier implementovať niečo nové, nepoznané. Dnes sa pozrieme na hrací automat Asian Ways, či tam tiež niečo také nájdeme. A veru našli sme.

Vizuál a ovládanie automatu Asian Ways

Asian Ways je výherný automat s témou Ďalekého východu zostavený zo 4 valcov a 3 riadkov s dvojakým počtom výherných línií. O tom však trochu neskôr. Autori sa tu s ázijským folklórom vyhrali veľmi dobre. Hru doprevádzajú typické zvuky v modernom dramatickom aranžmáne. Oči hypnotizuje červenkasté pozadie s dračími vzormi. Kvety a čínske lampáše visiace na ňom dodávajú hre luxusný nádych. Samotné valce sú plné žiarivých dlaždíc so symbolmi tradičných čínskych obrázkov, ako sú draci alebo Jin Jang.

Ovládanie automatu Asian Ways je jednoduché a prehľadné. Pozitívne hodnotíme možnosť vybrať si, či ovládací panel presuniete na ľavú alebo pravú stranu. To väčšina online automatov nemá. Samozrejme nechýba funkcia autoplay, no turbo režim tu nenájdete.

Bonusy a špeciálne vlastnosti hry

Princíp tvorenia výhier v online automate Asian Ways pochopíte ihneď. Klasicky musíte vytočiť tri alebo štyri rovnaké symboly v rámci výhernej línie. Tých je v základnej hre 12, no počas respinov k nim pribudne 10 ďalších. Výherné kombá musia začínať na prvom valci zľava a pokračovať smerom doprava.

Pri predstavovaní skladby tohto online slotu sme neboli úplne presní. Na hracom poli 4x3 chýbajú zámerne dve políčka. Jedno vľavo dole, druhé vpravo hore. Táto anomália je spojená s jediným bonusovým symbolom Wild v podobe gongu. Wild ako obvykle dopĺňa alebo rozširuje výherné kombá. Okrem toho ukrýva v sebe ešte jednu špeciálnu vlastnosť. Akonáhle pristane na strednom riadku a druhom alebo treťom valci, získate 4 respiny. Ak na oboch, získate až 8 respinov. Počas respinovej hry sú výherné línie navýšené z 12 na 22 a symboly sa vďaka prázdnym políčkam posúvajú v protismere hodinových ručičiek. Neviete si to predstaviť? Roztočte valce a hneď vám to bude jasné.

Roztočte hracie automaty od Casimi v online kasíne

Bodku za online výherným automatom Asian Ways dáva obľúbená funkcia Gamble, cez ktorú môžete svoje výhry niekoľkokrát zdvojnásobiť. A to tak, keď uhádnete farbu zakrytej karty. Nesprávny tip vám ju však vezme. Hry od Casimi nájdete už aj na slovenskom trhu, napríklad na etipos.sk. Vyskúšajte si hru Asian Ways vo forme demoverzie, kde sa s ňou za virtuálny kredit dokonale oboznámite. Prajeme veľa šťastia v hre!

Kasínové hry od spoločnosti Casimi nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj

Klasické výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Casimi