Joker´s Five

Joker´s Five


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Joker´s Five za reálne peniaze v kasíne SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Synot Games
Téma automatu: Klasický výherný automat
Dátum vydania: 01/2018
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 5
Výhernosť (RTP): 96,04 %
Volatilita: stredná
Jackpot: Nie
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, funkcia Gamble/Risk

Sú klasické hracie automaty prostredím, kde sa cítite ako ryba vo vode? Ak áno, tak online sloty Joker´s Five by ste si mali vyskúšať. Táto hra je dielom spoločnosti Synot Games, ktorej hry veľmi ľahko rozpoznáme. Čitateľný rukopis v podobe solídnej grafiky v HD rozlíšení a pomerne jednoduchej hrateľnosti je to, čo nás pri hrách tohto providera vždy bavilo a baviť aj zrejme bude.

Pravidlá, ktoré pozná každý

Joker´s Five, ako sme už spomínali, je klasický hrací automat s 5 valcami, 3 riadkami a 5 fixnými výhernými líniami. Výherné kombinácie platia iba zľava doprava, začínať musia vždy na prvom valci zľava a neprerušovane pokračovať smerom k piatemu valcu. Pokiaľ sa vám podarí vytočiť viacero výherných kombinácii na rovnakej línii, platí iba ta vyššia. Ak vytočíte viac výherných kombinácii na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Aj so žolíkom a rizikom

Na začiatku hry si vyberiete pevnú stávku spomedzi 19 možností. Minimálnou hodnotou je 20 centov a naopak maximálnou až 100 EUR (v rôznych kasínach môže byť rozdielne nastavené). Pokiaľ sa vám nechce vyklikávať každé jedno pretáčanie valcami, využiť môžete automatické točenie valcami. V Joker´s Five nechýba ani Wild symbol (obrázok Jokera), ktorý má vo výherných kombináciách funkciu žolíka a supluje chýbajúce symboly. V hre sa navacoch až tak často neobjavuje a to trošku zamrzí.

Ďalším a vlastne posledným „bonusovým“ prvkom je funkcia Gamble/Risk. Po každej výhre máte možnosť násobiť dosiahnutý zisk. Ak máte guráž a chcete výhru navýšiť, kliknete na tlačidlo kariet (vpravo od políčka Výhra). Následne sa presuniete do nového hracieho okna a snažíte sa tipovať farbu zakrytej karty. Pokiaľ trafíte, výhra sa zdvojnásobí a môžete pokračovať ďalej. V prípade, že si moc neveríte, peniaze môžete buď pripísať na účet alebo poliť a pokračovať v riskovaní s menším obnosom peňazí. Pri nesprávnom odhade karty odchádzate s prázdnymi rukami.

Výherné sloty Joker´s Five aj zadarmo na eTIPOS.sk

Joker´s Five je jednouchý, ale za to atraktívny hrací automat, vďaka ktorému sa dá prísť na celkom slušné zisky. Musíme však úprimne priznať, že bez pridanej funkcie Gamble/Risk by nás jeho hranie dlho nebavilo. A čo vy, už ste si ho vyskúšali? Ak nie, je najvyšší čas. Skúste si ho v pokoji bez akéhokoľvek napätia najprv zadarmo v online kasíne eTIPOS.sk. Keď sa osmelíte, kľudne do neho vhoďte zopár euríčiek. Držíme palce!

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Klasické výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games