Aladdin and the Golden Palace

Aladdin and the Golden Palace


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Aladdin and the Golden Palace za reálne peniaze v kasíne Slovmatic.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Synot Games
Téma automatu: Rozprávkové hracie automaty
Dátum vydania: Marec 2020
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 243
Výhernosť (RTP): 95,24%
Volatilita: 4/5 (stredne vysoká)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Expadnujúci Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

Aladdin and the Golden Palace - rozprávka na valcoch automatu

Nebojíme sa na začiatok uviesť, že Aladdin and the Golden Palace je dokonalou ukážkou toho, aké štedré a hojné dokážu byť niektoré online výherné automaty. Tento slot od Synot Games inšpirovaný slávnou rozprávkou o chudobnom chlapcovi ponúka hráčom skvelú zábavu, solídnu grafiku a najmä dostatok príležitostí na dosiahnutie parádnych výhier.

Hrací automat Aladdin and the Golden Palace tvorí 5 valcov, 3 riadky a 20 fixne stanovených výherných línií. Je to rovnaká skladba ako v konkurenčnom Crazy Genie od Red Tiger. Nechýba jasný a prehľadný vizuál, prostredie okázalého bohatstva či charizmatické postavy. Aby ste dosiahli výhernú kombináciu, musíte vytočiť minimálne tri rovnaké symboly so začiatkom na prvom valci zľava. V prípade viacerých výherných kombinácií sa všetky výhry sčítavajú. Herné symboly sa držia témy a na valcoch narazíte na Aladina, princeznú Jazmínu, kúzelnú lampu a samotného Džina. Práve tieto symboly prinášajú v hre tie najvyššie odmeny. Za kartové symboly 10, J, Q, K a A získate oveľa menej. Za symboly kúzelnej lampy a Jazmíny obdržíte 2-, 8- a 30-násobok stávky, za Aladina 5-, 10- a 40-násobok stávky. Nie je to veľa, no nízke násobky základných symbolov sú zvyčajne prísľubom parádnych bonusov.

Freespiny a Expandujúci Wild symbol

Dobrodružný rozprávkový automat Aladdin and the Golden Palace disponuje viacerými bonusovými funkciami, samotný Džin vám splní tie najtajnejšie želania v podobe atraktívnych výhier. Džin je Wild symbolom a v prípade potreby dokáže nahradiť chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii. Okrem toho podobne ako na automate Path of Valkirie dokáže vytvoriť nezávislú a samostatnú výhernú kombináciu, získate s ním 5-, 25- a 50-násobok stavenej sumy. Nad všetkým však vyčnieva ďalší bonusový symbol, ktorým je honosný zlatý palác. Je to Scatter symbol a zároveň symbol s najvyššou výhernou hodnotou. 2-, 20- a 200-násobok stávky získate za vytočenie troch, štyroch alebo piatich symbolov Scatter. A čo je podstatné, tento symbol aktivuje 10 voľných pretočení. Stačí, ak kdekoľvek na valcoch bez ohľadu na výherné línie vytočíte minimálne tri Scatter symboly.

Vo freespinovej hre sa výrazným spôsobom opäť hlási o slovo Džin. Ako Wild symbol dokáže v prípade možnej výhernej kombinácie expandovať, teda rozšíriť sa po celom valci. To vo väčšine prípadov vedie k zisku niekoľkých výherných kombinácií a štedrých výhier. Veľmi nás potešilo, že autori umožnili počas freespinovej hry získať opätovne ďalšie voľné pretočenia. Neraz sa nám stalo, že sme mali na konte k dispozícií až 32 freespinov. No a už sme len pozerali, ako nám to číslo v políčku priebežnej výhry utešene rastie. Ďalším bonusovým doplnkom v hre aj funkcia Gamble (Risk), pomocou ktorej môžete svoje výhry zdvojnásobiť. Poteší najmä tých hráčov, ktorí majú radi riziko. Aby ste zdvojnásobili výhru, musíte uhádnuť farbu zakrytej karty.

Atraktívne progresívne Jackpoty automatu

Autori do automatu Aladdin and the Golden Palace zakomponovali aj 4 úrovne obľúbeného jackpotu Synot Progressive Bonus – Diamond, Gold, Silver a Bronze. Ak sú v online kasíne nasadené, aktuálne zostatky vidíte priamo nad valcami. Podržaním kurzora na ich políčka si môžete pozrieť aj detailné štatistiky: kedy bola zaznamená najvyššia výhra a v akej sume, výška poslednej výhry, či celkový počet výhier.

Online výherný automat Aladdin and the Golden Palace nájdete aj v slovenskom kasíne Slovmatic. Na začiatok môžete pokojne zvoliť demoverziu, aby ste sa s ním dokonale zoznámili. Hra je dostupná aj v mobilnej verzii.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Rozprávkové hracie automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games