DiamondZ

DiamondZ


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat DiamondZ za reálne peniaze v kasíne SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Synot Games
Téma automatu: Automaty s drahými kameňmi
Dátum vydania:
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 96,15 %
Volatilita: 4/5 (stredne vysoká)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, 2x Scatter symbol, freespiny, násobitele stávky, progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

Ovocný automat Diamondz v modernom šate

Autori kasínových hier spoločnosti Synot Games sa na online výhernom automate Diamondz bravúrne vyhrali s kombináciou ovocnej témy a diamantov. Vniesli do hry moderný nádych a pozdvihli ju na vyššiu úroveň. Na tomto slote si vychutnáte hru s hlbokým modrým tónom a jemnými trblietavými symbolmi. 3D textúry sú bohaté a kvalitne spracované. Celková prezentácia automatu zaujme už na prvý pohľad. Dokonalý obraz dokresľuje podmanivý soundtrack a vzrušujúce bonusové prvky.

Online hrací automat Diamondz má podobne ako Jewels Quest 2 5 valcov, 3 riadky a 20 fixne daných výherných línií. Výherné kombinácie na ňom platia v jednom smere a to zľava doprava. Začínať musia ako zvyčajne na prvom valci vľavo a bez prerušenia pokračovať smerom doprava. Automatov s obojsmernými výhernými kombináciami nie je veľa, sú skôr výnimkami ako napríklad Reel Sheriff.

Ako sme už spomenuli, pri vytváraní online slotu Diamondz spojili autori zo Synot Games dve overené témy. Dominujúce ovocné symboly doplnili o vzácne drahokamy, ktoré postavili do pozície bonusových znakov. Veľmi umný ťah, nakoľko práve ovocie a drahokamy sú najpopulárnejším „artiklom“ na online slotoch. Navyše grafika vyzerá úžasne a zaručí, že zostanete ponorení do hrania. Na to, aby ste vytvorili výhernú kombináciu, potrebujete spojiť tri, štyri alebo päť rovnakých symbolov. A na to, aby vám výherná kombinácia priniesla aj atraktívnejšie odmeny, musí pozostávať najlepšie z melóna alebo hrozna. Za tieto dva symboly získate 0,5-, 2,5- alebo 10-násobok stavenej sumy. Pri symboloch slivky, pomaranča, citróna a čerešne sú odmeny nižšie. Na valcoch sa točí aj červená sedmička, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou viacerých slotov, a na online automate Diamondz má zo základných znakov najvyššiu odmenu. Hráčske konto dokáže navýšiť o 0,75-, 5- alebo 25-násobok stávky. Nie je to síce veľa, no hra obsahuje až 3 bonusové symboly, takže k vyšším výhram sa nebude problém dopracovať.

Bonusy na Diamondz

Wild symbol, freespiny, násobitele stávky a dokonca 2x Scatter symbol. Bonusová ponuka online hracieho automatu Diamondz vyzerá naozaj dobre. Divokým symbolom je žolík, ktorý sa objavuje na všetkých valcoch okrem prvého zľava a supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Scatter symbolmi sú dva symboly drahokamov – Diamant a Diamondz. Hlavný rozdiel medzi nimi je, že prvý sa objavuje v základnej hre, ten druhý vo freespinovej.

Diamant v základnej hre je obyčajný drahokam, na ktorom sa zobrazuje náhodný násobiteľ stávky (0,25 - 10x). Po vytočení minimálne 5 drahokamov sa všetky násobitele sčítajú, vyplatí výhra a aktivuje sa bonusová hra s 5 voľnými pretočeniami. Počas nich do hry vstupuje spomínaný symbol Diamondz, ktorým je trojitý drahokam. Každý tento symbol počas freespinov vypláca rovnakú hodnotu akou bola hodnota pri diamantoch, ktoré spustili bonusovú hru. Inak povedané, jeho hodnota je daná súčtom hodnôt symbolov diamant, ktoré freespinovú hru spustili.

Hrajte aj o Synot progresívne Jackpoty

Súčasťou online hracieho automatu Diamondz sú v niektorých kasínach aj vyhľadávané Synot progresívne Jackpoty – Diamond, Gold, Silver a Bronze. Aktuálne zostatky sú zobrazené priamo nad valcami. Hrací automat Diamondz nájdete aj v slovenskom online kasíne na synottip.sk. Na zoznámenie sa s ním môžete siahnuť po demoverzii. Hrací automat Diamondz je samozrejme dostupný aj v mobilnej verzii.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Automaty plné pokladov

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games