Reel Sheriff

Reel Sheriff


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Reel Sheriff za reálne peniaze v kasíne eTIPOS.sk.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Synot Games
Téma automatu: Dobrodružný automat
Dátum vydania:
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 87,85% - 98,17%
Volatilita: Stredná 3/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Mystery symbol, re-spiny, obojsmerné výherné kombinácie, násobiteľ výhier, Gamble (Risk), automatická hra

Drsný šerif vs. Krásna banditka na valcoch

Online automat Reel Sheriff nás zaujal natoľko, že sme sa rozhodli vám ho zrecenzovať. Ide o vcelku vydarený výherný automat od autorov hier z českej spoločnosti Synot Games. Našli sme na ňom niečo atypické, niečo, čo sa na slotoch len tak nevidí.

Online výherný automat Reel Sheriff je zostrojený z 5 valcov a 3 riadkov. Dovedna je na ňom 20 fixne daných výherných línii. Podobne ako na 4-valcovom automate Firebird Double 27 zaiste oceníte, že výherné kombinácie platia v oboch smeroch – zľava doprava a sprava doľava. V oboch prípadoch musia tieto kombinácie začínať buď na prvom valci zľava, alebo na prvom valci sprava.

Na valcoch hracieho automatu Reel Sheriff sa objavuje spolu 13 symbolov. 10 z nich je klasických a 3 sú bonusové. Spomedzi klasických symbolov má najvyššiu hodnotu odznak šerifa. Získať za neho môže 1, 8 alebo 25-násobok stávky. No oveľa vyššie výhry dosiahnete vďaka 3 špeciálnym symbolom. Prvým je symbol drsného šerifa, druhým symbol atraktívnej banditky a tretím kombinácia oboch – tzv. Mystery symbol. Šerif aj banditka sú Wild symbolmi, teda žolíkmi nahradzujúcimi symboly vo výhernej kombinácii.

Bezplatné re-spiny a Mystery symbol

Šerif sa objavuje iba na prvom valci zľava, banditka zase na poslednom piatom valci zľava. Pokiaľ sa jeden či druhý na daných valcoch objavia, začnú sa premiestňovať na ostatné valce. Šerif bude „pochodovať“ smerom doprava, banditka zase opačným smerom doľava. Pri ich presúvaní automatom dochádza k špeciálnemu javu – aktivácii bezplatných re-spinov. Ako žolíky na všetkých miestach pomáhajú vytvárať výherné kombinácie. Keď sa šerif a banditka stretnú v jednom riadku, vytvoria záhadný Mystery symbol, ktorý má tiež vlastnosť divokého symbolu. Pri spojení šerifa a banditky sa najprv vyhodnotia výherné kombinácie a potom Mystery symbol vyplatí náhodnú Mystery výhru. Tá sa pohybuje v rozmedzí od 5 do 50-násobku stávky. To je de facto najvyššia výhra, ktorú v hre Reel Sheriff môžete dosiahnuť. Pokiaľ by sa vám vaše výhry zdali prinízke, siahnuť môžete i po funkcii Gamble (Risk). Vďaka nej dokážete svoju nadobudnutú výhru niekoľkokrát zdvojnásobiť. Aby sa tak stalo, musíte uhádnuť farbu zakrytej karty. Pre rýchlejšie tempo hry môžete využiť aj funkciu automatického režimu.

Automat Reel Sheriff aj v slovenských kasínach

Reel Sheriff je vsadený do prostredia legendami opradeného Divokého západu. Ak je táto téma vášmu srdcu blízka, neváhajte si tento šikovný online výherný automat zahrať. Pohľad na krásnu banditku stojí naozaj za to. Automat nájdete aj v ponuke kasína na etipos.sk. Ak tu ešte nemáte vytvorený hráčsky účet, neváhajte a využite fantastický privítací bonus.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games