Back to Venus

Back to Venus


Hodnotenie od Grisio VIP Club Betsoft
Hraj výherný automat Back to Venus za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Betsoft
Téma automatu: Dobrodružný automat
Dátum vydania: Apríl 2020
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 97,07 %
Volatilita: 3/5 (stredná)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Lepkavé Wild symboly, Scatter symboly, freespiny, respiny, automatická hra

Online výherný automat Back to Venus je ďalším hitom od spoločnosti Betsoft. Toto vývojárske štúdio je známe svojou tvorbou hier s prepracovanou grafikou, inovatívnymi témami, čoho dôkazom je aj netradične skoncipovaný slot opísaný v našej nedávnej recenzií - The Hive. Okrem zábavy, o ktorú sa na automate Back to Venus stará mäsožravá rastlina a farmár-astronaut, sa môžete tešiť aj na skvelé bonusy vrátane multiplikátorov výhier, lepkavých Wild symbolov či bezplatných respinov.

5-valcový online automat Back to Venus má 20 výherných línií, ktorých počet je fixne daný. Na každom valci sú 3 symboly. Na získanie výhernej kombinácie potrebujete vytočiť tri, štyri alebo päť rovnakých symbolov v rámci jednej výhernej línie. Okrem typických kartových znakov sa na automate zobrazujú symboly poľa s „mimozemskými“ kruhmi, farmársky domček, UFO, mäsožravá rastlina, farmár-astronaut, vesmírna raketa a asteroid. Aby bola kombinácia výherná, musí začínať na prvom valci zľava a bez prerušenia pokračovať opačným smerom.

2x Wild symbol a freespiny

K štedrejším výherným kombináciám na online hracom automate Back to Venus vedú cestičky aj cez niekoľko zaujímavých bonusov a špeciálnych funkcií. Wild symbol tu má dve zastúpenia. Prvým je kameň, ktorý v prípade potreby nahradí chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii alebo ju rozšíri. Podobne je to aj s asteroidom, no ten po dopade na automat zostane na svojom mieste ďalšie dve pretočenia. Asteroid môže dopadnúť na všetky valce okrem prvého zľava.

Raketa je Scatter symbolom a ak ju vytočíte 3-krát, získate 10 freespinov. Počas nich všetky dopadnuté asteroidy ako Wild symboly zostávajú uzamknuté na svojich miestach až do skončenia freespinovej hry. Pokiaľ by sa vám podarilo vytočiť raketu v rámci spinu až 4-krát, aktivujete 10 freespinov s možným násobiteľom x3.

Ďalšie 2 špeciálne funkcie

Na automate Back to Venus sa aj „nevýhra“ môže celkom jednoducho zmeniť na výhru. Po každom nevýhernom spine totiž existuje šanca na náhodné aktivovanie bonusovej funkcie Prickly Sticky and Respin. Slot náhodne zvolí jeden symbol, ktorý sa uzamkne na svojej pozícii, a spustí bezplatné respiny. Tie prebiehajú až dovtedy, kým sa na valcoch neobjaví výherná kombinácia zostavená zo zvoleného symbolu. Ďalej je tu bonusová funkcia Flowering Wild Boost, ktorá môže byť taktiež aktivovaná kedykoľvek po nevýhernom spine. Po spustení tejto funkcie sa okraje celého slotu rozsvietia na zeleno. Nasleduje 1 respin, počas ktorého je zvýšená šanca na zobrazenie Wild symbolov. Súčasne ich na náhodných pozíciách automatu môžete získať 5, 6 alebo 7.

Progresívne Jackpoty Tiposu

Ak hrávate automaty v kasíne eTipos.sk, aj na tejto hre sa môžete tešiť na platformové progresívne Jackpoty kasína od Tiposu. Hodnoty všetkých troch – zlatý, strieborný, bronzový – vidíte priamo nad valcami. Vyhrať Jackpot môže ktorýkoľvek hráč.

Roztočte valce automatu Back to Venus v kasíne

Hrací automat Back to Venus má strednú volatilitu a veľmi slušné RPT, čím môže osloviť široké hráčske publikum. Je to výborná hra so zaujímavým námetom, skvelým grafickým prevedením a lákavými bonusmi. Betsoft odviedol naozaj dôkladnú prácu. Vyskúšajte si ho zahrať aj vy a ak vás hra chytí, roztočte valce a pokúste sa niečo vyhrať v online kasíne.

Kasínové hry od spoločnosti Betsoft nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Betsoft