The Hive

The Hive


Hodnotenie od Grisio VIP Club Betsoft
Hraj výherný automat The Hive za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Betsoft
Téma automatu: Automaty so zvieratami, alternatívny netypický online automat
Dátum vydania: Jún 2020
Valce: 5 valcov – 3x4x5x4x3 riadkov
Výherné línie: 30
Výhernosť (RTP): 96,13 %
Volatilita: 1/5 (nízka)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Expandujúci Wild symbol, freespiny, násobitele výhier, automatická hra, turbo režim

Usilovné včely na hernom automate The Hive

The Hive je veselý online hrací automat od spoločnosti Betsoft, na ktorom môžete vďaka usilovným včeličkám ochutnať tie najsladšie výhry. Musíte im však pomôcť opeliť čo najviac kvetov a ony vám to vrátia vo forme fľaštičiek s medom. A tie ukrývajú sladké odmeny.

Rovnako ako Frozzy Fruits, ani The Hive nie je typickým výherným automatom. Hra má 30 výherných línií, na ktorých výherné kombinácie vznikajú horizontálne alebo diagonálne. Automat síce tvorí 5 riadkov, no nie na každom je rovnaký počet valcov. Prvý a piaty riadok majú 3 políčka, druhý a štvrtý riadok zase 4, no a stredný ich má 5. Ide teda o skladbu 3x4x5x4x3. Automat je navrhnutý ako šesťuholník a pripomína vzhľadom včelí úľ. V podstate ide o veľký šesťuholník, v ktorom je 19 menších šesťuholníkov (políčok). V nich sa objavujú symboly kartových znakov, kvety rôznych farieb, lienka a včelia kráľovná. Vašou úlohou je vytočiť minimálne 3 rovnaké symboly v rámci danej výhernej línie.

Online automat The Hive je nakreslený v 2D prevedení s príjemným pozadím zelenej lúky. Jasný vizuál a hravé animácie sú pastvou pre oči. Okolo automatu poletujú pracovité včielky a ich usilovnosť určite oceníte, pretože vám môže priniesť skvelé výhry.

Bonusy a špeciálne funkcie automatu The Hive

Z klasických bonusových symbolov sa automate objavuje Wild, ktorý ako žolík dopĺňa alebo rozširuje výherné kombinácie. Viac zábavy a výhier však prinášajú samotné včely. Tie počas hry náhodne prelietajú okolo automatu a keď sa k nemu priblížia, môžu aktivovať niekoľko špeciálnych funkcií. Včely sa vždy posúvajú okolo automatu o jednu pozíciu v smere hodinových ručičiek.

  • Včela s kladivkom znásobuje výhry. Akonáhle sa táto včela pri svojom prelietavaní objaví pri výhernej kombinácii, automaticky ju zdvojnásobí. Čím viac včiel sa v danom momente nachádza pri automate, tým vyšší násobok výhry môžete získať. Za každú včelu je pripočítaná hodnota +1.
  • Trúd s vedierkom dopĺňa fľaštičku medu, ktorá sa nachádza naľavo od valcov. Skladá sa z 12 úrovní a po jej naplnení sa aktivuje bonusová hra s 5 freespinami. Voľné pretočenia sa začínajú s jedným, dvoma alebo troma Wild symbolmi. V tomto režime sa Wild symbol každým ďalším spinom rozširuje na vedľajšie pozície v počte 1, 2 alebo 3.
  • Včelia kráľovná dokáže zvolať roj včiel a trúdov, čím zvyšuje šance na výhry.

I keď samotný hrací automat The Hive neobsahuje hru o progresívne jackpoty, pokiaľ ho hráte na eTipos.sk, môžete sa tešiť aspoň na ich platformové Jackpoty. Hodnoty všetkých troch úrovní (zlatý, strieborný a bronzový) vidíte priamo nad valcami. Vyhrať tento jackpot môže ktorýkoľvek hráč kasína.

The Hive v online kasíne eTipos.sk

The Hive nie je len takým obyčajným výherným automatom. Má tému, má príbeh, má pekný vizuál a má zaujímavé funkcie. Aj keď si zrejme táto hra nezíska srdce každého hráča, nepochybujeme o tom, že zaujme mnohých. Najmä tých, ktorý preferujú oddychové sloty a netradičné bonusy. Tento šikovný automat s usilovnými a pracovitými včelami nájdete aj v ponuke online kasíne eTipos.sk, kde si ho môžete skúsiť úplne zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti Betsoft nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Automaty so zvieratami

Ďalšie výherné automaty od Betsoft