Betsoft automaty

Vyskúšajte si zahrať výherné automaty Betsoft

Určite ste niekedy rozmýšľali nad tým, ktorá zo spoločností vyvíjajúcich automatové hry prináša na trh tie najlepšie kúsky. Je ťažké to narýchlo posúdiť, ale minimálne do finálovej trojky by sme umiestnili práve Betsoft. Ide o Európsku spoločnosť vyvíjajúcu online hracie automaty a tiež samotný software pre kasína.

Betsoft je však v mnohých veciach odlišný od svojich konkurentov. Ak by sme mali vymenovať tie najväčšie rozdiely, tak určite spomenieme 3D vizuál hry a príbehy. Na prvý pohľad to spolu moc nesúvisí, no stále hovoríme o automatových hrách. Hry od Betsoftu sú doslova priekopníkom v používaní 3D animácií v automatoch. Aj ostatní provideri používajú v automatových hrách 3D grafiku, no nikto ju dosiaľ nedokázal povýšiť na takú úroveň ako práve Betsoft.

Samotní zástupcovia spoločnosti tvrdia, že ich hry ba mali prinášať hráčom filmový zážitok. A my bez váhania potvrdzujeme, že to dokážu. Nie je to však len o grafike. Výnimočný je ich celkový koncept. Len máloktorá z nich nemá aspoň nejaký základný, jednoduchý príbeh. Samozrejme nečakajte nič svetoborné, ale je príjemné, že automatové hry od Betsoftu nie sú len zlátaniny nejakej symbolovej grafiky nalepenej na klasické herné mechanizmy výherného automatu.

Príbeh a grafika hier bývajú navyše skvele dokreslené výnimočnými zvukmi a melódiami vytvorenými priamo na mieru konkrétnym hrám. Na tomto si Betsoft dáva záležať. Ak skúsite nejakú ich hru, dáte nám za pravdu, že tieto hry rozoznáte od konkurencie za pár okamžikov.

Jednoducho Betsoft naskočil na dobrú vlnu a priniesol 21. storočie aj do trochu zatuchnutých vôd kasínového priemyslu. Spoločnosť hrdo deklaruje, že sa chce stať do piatich rokov jednotkou na trhu providerov kasínových hier. No a my si myslíme, že sa vydali tým správnym smerom.

Kasínové hry od spoločnosti Betsoft nájdete v kasínach:
eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj