Sugar Pop

Sugar Pop


Hodnotenie od Grisio VIP Club Betsoft

Keď sa rozprávame s hráčmi automatových hier, všímame si, že čoraz častejšie sa v našich dialógoch objavujú zmienky o netradičných zábavných automatových hrách. Ide o automaty s netradičnou hernou schémou, ktoré pre dosiahnutie výhry používajú inú hernú mechaniku. Patrí medzi ne aj dnes recenzovaný Sugar Pop.

Spočiatku sme k nemu pristupovali s miernou nedôverou, pripomínal nám totiž počiatočnú éru hier na smartfóny. No stačilo pár zatočení a boli sme nadšení. Betsoft robiť hry jednoducho vie a automatová hra Sugar Pop je jedna z jeho TOP hier.

Špičkový vizuál plný dobrôt

Kniha sa nemá súdiť podľa obalu, no v prípade automatu Sugar POP už vizuál napovie, že pôjde o zaujímavú hru. Betsoft pri tvorbe hier myslí na detaily a potešili nás všetky vyladené nepatrné maličkosti. Grafika je skutočne pekná, cukríkovo farebná. Hoci sa nepovažujeme za nejakých veľkých požieračov sladkostí, pri hraní tohto automate sme tak nejak mimovoľne šmátrali po stole či tam nie sú aspoň gumové medvedíky. Ani vy sa tomu nevyhnete.

Šikovné spôsoby, ako vyhrať

Herné pole vyzerá na pohľad povedomé, 5 stĺpcov a 5 riadkov, v ktorých sú umiestnené herné symboly – sladkosti. Vašou úlohou je vytvoriť výhernú kombináciu z minimálne troch výherných symbolov. Ako? Akokoľvek. Výherných línií môže byť prakticky nekonečno. Ide o to, aby boli symboly vedľa seba, je úplne jedno či vertikálne alebo horizontálne.

Po vytvorení výhernej línie a započítaní výhry pôvodné symboly v línii vybuchnú a sú nahradené novými tak, že na ich miesto spadnú symboly umiestnené o riadok vyššie. Tieto symboly na novom mieste môžu vytvoriť ďalšie výherné kombinácie. Jedným zatočením tak môžete získať vlastne niekoľko ťahov a niekoľko výhier. Výherné kombinácie zložené zo 4 a 5 rovnakých symbolov vytvárajú super symboly a symbolové bomby.

Super symbol

Ak vznikne na ploche výherná línia so štyrmi rovnakými symbolmi, vytvorí sa pri danom symbole symbol násobiteľa. To následne spôsobí, že ak po doplnení vypadnutých symbolov vznikne nová výherná línia a jej súčasťou bude symbol s násobiteľom, výhra z tejto kombinácie sa násobí x2.

Symbolová bomba

Symbolová bomba sa aktivuje, ak na ploche vznikne výherná línia s piatimi rovnakými symbolmi. Pokiaľ sa po doplnení vypadnutých symbolov vytvorí nová výherná línia, ktorej súčasťou bude aj symbol bomby, všetky symboly na hracej ploche ktorých farba je zhodná s farbou symbolu bomby explodujú a následne sa doplnia novými symbolmi.

Do nového levelu pre špeciálne symboly

Okrem super symbolu a symbolovej bomby vás však čaká oveľa viac bonusov. Špeciálnych symbolov je tu totiž požehnane. Sú však naviazané na level, v ktorom sa práve nachádzate.

Počas vašej hry získavate okrem výhier aj body, napríklad za vyplnenie bonusového vzoru alebo za výherné kombinácie. Po dosiahnutí určitého počtu bodov, čo je vyjadrené číselne aj graficky napĺňajúcou sa nádobkou, postupujete o úroveň vyššie. Tým si sprístupňujete nové bonusové vzory a hlavne nové špeciálne symboly.

Špeciálnych symbolov je až desať a každý po zobrazení sa na hracej ploche „vykúzli“ nejakú špeciálnu akciu. Nás táto špecialitka veľmi bavila a ide o naozaj originálnu vec, ktorá sa v automatových hrách vyskytuje poskromnejšie.

Zahrajte si Sugar Pop v kasíne zadarmo

Možno sa vám na prvý pohľad javí automat Sugar Pop ako zložitý stroj, no nie je to tak. Všetky herné prvky vám rýchlo prejdú do krvi a stačí pár hier a ste v ňom ako doma. Aby ste pri tých prvých niekoľko hrách neprišli o peniaze, umožňuje kasíno aj hranie zadarmo. Môžete tak objavovať a skúšať nové veci bez strachu, že by vás to stálo nejaké peniaze.

Ak ste sa doteraz so žiadnym alternatívnym automatom nestretli, Sugar Pop je skvelým spôsobom, ako objaviť aj tento svet netradičných slotov. Nás bavil náramne a myslíme si, že by mohol aj vás, vyskúšajte ho.

Kasínové hry od spoločnosti Betsoft nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Alternatívne automaty

Ďalšie výherné automaty od Betsoft