Starlight Princess

Starlight Princess


Hodnotenie od Grisio VIP Club Pragmatic Play
Hraj výherný automat Starlight Princess za reálne peniaze v kasíne eTIPOS.sk.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Pragmatic Play
Téma automatu: Alternatívny automat
Dátum vydania: September 2021
Valce: 6 valcov, 5 riadkov
Výherné línie: Výherné klastre
Výhernosť (RTP): 96,50 %
Volatilita: 5/5 (vysoká)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Kaskádovitý systém, Scatter symboly, freespiny, kupovanie freespinov, Ante Bet a násobitele

Ak ste milovníkom japonských anime alebo len hľadáte automat, ktorý vás prenesie do tajomného nebeského kráľovstva plného výziev a odmien, Starlight Princess od Pragmatic Play je ako stvorený pre vás. Tento slot vás zavedie do oblakov, kde spolu s charizmatickou princeznou odhalíte tajomstvá skryté v jej magickom hrade. Pripravte sa na dobrodružstvo s unikátnym herným mechanizmom, kaskádovými valcami a prepracovanou grafikou.

Kvalitná grafika hry a kaskády

Hrací automat Starlight Princess ponúka vizuálne okúzľujúci zážitok. Tento slot vyniká svojou žiarivou paletou farieb a detailnými grafickými prvkami. Téma automatu je kvalitne spracovaná, od pozadia plného fantastických veží až po postavu princeznej. Hudobný sprievod a zvukové efekty v tomto automate sú prispôsobené zvýrazňujú celkový herný zážitok. Melodická, dynamická hudba vytvára pútavú a energickú atmosféru.

Online slot Starlight Princess sa so svojimi 6 valcami a 5 riadkami odchýlil od konvenčnej cesty a pridal k svojmu známemu predchodcovi Gates of Olympus. Vyhrávate vtedy, keď na valcoch vytočíte skupinu aspoň 8 rovnakých symbolov, ktoré môžu spadnúť kdekoľvek. Inovatívny prístup ešte umocňuje kaskádovitý efekt. Keď dosiahnete výhernú kombináciu, výherné symboly zmiznú a na ich pozície padnú zhora nové symboly. Tento proces pokračuje dovtedy, kým nevytočíte žiadny nový výherný klaster.

Solídne bonusy automatu Starlight Princess

Hrací automat Starlight Princess prináša širokú škálu bonusových funkcií. Ak hrávate Pragmatic automaty častejšie, funkciu Ante Bet už asi poznáte. Umožňuje staviť vyššiu sumu, konkrétne 25 % viac, čím sa zvýši pravdepodobnosť zobrazenia Scatter symbolov. Toto malá investícia je kľúčom k aktivácii freespinov a môže viesť k veľkým výhram. Je skvelým spôsobom, ako ovplyvniť hru.

Scatter symboly, ktoré predstavuje sama princezná, sú branou k freespinom. Na aktiváciu tejto funkcie potrebujete na valcoch vytočiť aspoň štyri takéto symboly. Keď sa vám to podarí, získate 15 voľných pretočení, počas ktorých sa objavujú v hre bonusové násobitele. Tieto násobitele sa môžu objaviť počas akéhokoľvek pretočenia v základnej hre, ale aj počas freespinov a majú priradenú náhodnú hodnotu od x2 až do x500. A tí, ktorí si nechcú nechať ujsť príležitosť zahrať si hru s voľnými pretočeniami, Starlight Princess ponúka možnosť si túto minihru kúpiť, a to presne za 100-násobok stávky.

Starlight Princess aj v demoverzii zadarmo

V závere môžeme povedať, že Starlight Princess je skvostný automat, ktorý nadchne nielen verných fanúšikov anime, ale vďaka svojim dynamickým bonusovým funkciám dokáže prilákať širokú skupinu hráčov. Táto hra vám zaručene poskytne hodiny zábavy. Ak hľadáte online slot, ktorý je nielen vizuálne pútavý, ale aj plný herných možností, Starlight Princess by mal byť určite na vašom zozname. Odporúčame vám, aby ste si vyskúšali tento automat v demoverzii skôr, ako si ho spustíte v online kasíne.

Kasínové hry od spoločnosti Pragmatic Play nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj

Alternatívne automaty

Ďalšie výherné automaty od Pragmatic Play