Fruit Party

Fruit Party


Hodnotenie od Grisio VIP Club Pragmatic Play
Hraj výherný automat Fruit Party za reálne peniaze v kasíne DoubleStar.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Pragmatic Play
Téma automatu: Ovocný automat
Dátum vydania: Máj 2020
Valce: 7 valcov, 7 riadkov
Výherné línie: bez výherných línií, výherné klastre
Výhernosť (RTP): 96,50 %
Volatilita: 5/5 (vysoká)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Kaskádovitý systém, Scatter symboly, freespiny, násobitele výhier, autoplay

Pragmatic Play vás pozýva na bláznivú ovocnú párty plnú šťavnatých výhier. Autori klasickú ovocnú tému veľmi pekne zmodernizovali a vytvorili online výherný automat Fruit Party. Hoci ide o ovocný online slot, so starou školou má len pramálo spoločné.

Moderný ovocný slot s veľkou hracou plochou

Hrací automat Fruit Party je vybavený obrovským hracím poľom so 7 valcami a 7 riadkami. Výhry na ňom sú generované pomocou kaskádovitého systému, nie pomocou výherných línií. Nemusíte teda sledovať, či na nejakej línii padol potrebný počet rovnakých symbolov. Aké jednoduché. Vyhrávate vtedy, keď sa päť alebo viac rovnakých symbolov navzájom dotýka horizontálne alebo vertikálne. Po pripísaní výhry výherné klastre z hracej plochy zmiznú a na uvoľnen0 pozície spadnú nové symboly. Táto funkcia vám umožní získať viacero výhier v rámci jediného spinu. Zaujímavosťou je, že najvyššie platiacim symbolom je jahoda, čo nebýva pri ovocných slotoch zvykom.

Po vizuálnej stránke je Fruit Party trochu jednoduchý a prvé dojmy pripomínajú Sweet Bonanza. Hra má príjemnú slnečnú atmosféru. To platí aj pre soundtrack, ktorý vás prenesie na nikdy nekončiacu párty na Ibize. Alebo sa vám pri ňom vybavia biele jamajské pláže?

Ovládanie hry je fajn rovnako ako pri iných automatoch od Pragmatic Play. Tu nemáme autorom čo vytknúť. Automat Fruit Party môžete dať do pohybu buď manuálnym klikaním, alebo si zvolíte cestu automatickej hry. Kliknutím na tlačidlo s tromi vodorovnými pruhmi, hneď naľavo od tlačidla „i“, môžete zapnúť/vypnúť možnosti hry, ako je výška stávky, okolitá hudba, zvukové efekty, šetrič batérie, či rýchle otáčanie. Hlasitosť môžete zapnúť a vypnúť aj samostatným tlačidlom na automate.

Bonusové vlastnosti hry

Online výherný automat Fruit Party nemá Wild symbol, ale ten vám chýbať vôbec nebude. Jeho absenciu vhodne pokrývajú Scattery, násobitele a freespiny. Na niektorých symboloch sa môžu náhodne objaviť čísla. Tieto čísla sú multiplikátory. V základnej hre je ich hodnota x2. Ak sa vám zostaviť klaster s multiplikátorom, výhra sa vypočíta s prihliadnutím na jeho hodnotu. Multiplikátory je možné kombinovať a získať môžete maximálnu hodnotu x256. Vo freespinovej hre sa multiplikátory objavujú s násobkami x2 a x4.

Voľné pretočenia získate vtedy, ak kdekoľvek na hracom poli vytočíte tri, štyri, päť, šesť alebo sedem Scatter symbolov. Najmenej môžete dostať 10 a najviac 14 freespinov. Vo freespinovej hre sa multiplikátory objavujú s násobkami x2 alebo x4 a získať môžete maximálnu hodnotu x256.

Bavte sa s Fruit Party v kasíne

Fruit Party sa prekvapivo ukázal ako príjemný automat. Vyzerá trochu jednoducho a zďaleka to nie je revolučný slot, ale zaškrtáva všetky políčka kvalitnej hry. Má príťažlivý vizuál, veselé pozadie, pohodovú hudbu, nenáročné ovládanie, funkciu hromadenia multiplikátorov a freespiny. Navštívte online kasíno DoubleStar a môžete to zvesela roztočiť. A tejto jedinečnej párty sa môžete zúčastniť aj cez svoj mobil.

Kasínové hry od spoločnosti Pragmatic Play nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Pragmatic Play