Gems Bonanza

Gems Bonanza


Hodnotenie od Grisio VIP Club Pragmatic Play
Hraj výherný automat Gems Bonanza za reálne peniaze v kasíne DoubleStar.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Pragmatic Play
Téma automatu: Alternatívny automat so symbolmi drahých kameňov
Dátum vydania: Október 2020
Valce: 8 valcov, 8 riadkov
Výherné línie: bez výherných línií, výherné klastre
Výhernosť (RTP): 96,55 %
Volatilita: 5/5 (vysoká)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Kaskádovitý systém, Wild symboly, špeciálne funkcie: Nuclear, Wild Gem, Square, Colossal Symbol a Lucky Wilds, Gold Fever, násobitele výhier, autoplay, turbo režim

Pokiaľ hľadáte na automatoch alternatívu, vyskúšajte si Gems Bonanza od Pragmatic Play. Vstúpte do tajomnej ríše aztéckych chrámov a žiarivých šperkov a objavte ruiny starovekej civilizácie so skrytými drahokamami.

Online automat Gems Bonanza má 8 valcov, 8 riadkov a využíva kaskádovitý systém. Nie je tu stanovený žiadny počet výherných línií, rovnako ako vo Vault of Anubis vyhrávate vtedy, ak spojíte minimálne 5 rovnakých symbolov do jedného klastra. Po pripísaní výhry všetky výherné symboly zmiznú a vďaka kaskádovitej funkcii na valce spadnú nové, aby vyplnili prázdne miesta. Na valcoch sa objavujú vzácne kamene rôznych farieb. Najvyššiu hodnotu zo všetkých má červený drahokam.

Špeciálne symboly na valcoch automatu

Výherný automat Gems Bonanza si vás získa viacerými špeciálnymi symbolmi a funkciami. Nesmie chýbať Wild symbol, no ten sa počas základnej hry na valcoch neobjavuje. Do hry vstupuje len počas funkcie Wild Gem alebo Lucky Wilds, ktorých princíp hneď vysvetlíme. Pozornosť venujte skutočnosti, že počas základnej hry sa za náhodnými symbolmi objavujú farebné značky. Ak sa vám podarí získať výherný klaster na mieste značky, aktivujete niektorý z piatich bonusov:

  • Funkcia Nuclear (modrá farba) odstráni z hry všetky symboly a nahradí ich novými.
  • Funkcia Wild Gem (ružová farba) náhodne vyberie jeden typ symbolu a premení ho na Wild symboly.
  • Funkcia Squares (hnedá farba) pridá do hracieho poľa náhodný počet rovnakých symbolov veľkosti 2x2.
  • Funkcia Colossal Symbol (červená farba) pridá na valce symbol náhodnej veľkosti 3x3, 4x4 alebo 5x5.
  • Funkcia Lucky Wilds (zelená farba) pridá na valce náhodný počet Wild symbolov, najmenej 5 a najviac 15.

Počas celej hry je aktívny merač Gold Fever (Zlatá horúčka), ktorý zapisuje všetky výhry. Každý výherný symbol odstránený z automatu Gems Bonanza je týmto meračom zaznamenaný. Pokiaľ vyzbierate 114 symbolov, aktivujete špeciálnu funkciu Gold Fever a k dispozícii máte všetkých 5 vyššie uvedených bonusov. Navyše prvá úroveň Gold Fever pridáva násobiteľ výhier x2. Postupne sa môžete vyšplhať až na úroveň 5 s násobiteľom x10.

Už sme si zvykli že automaty od Pragmatic Play umožňujú si freespiny či bonusy počas hry zakúpiť (funkcia nie je dostupné vo všetkých krajinách). Aktivovať Gold Fever je veľkým lákadlom, no častokrát si to vyžaduje veľkú trpezlivosť. Môžete to urobiť aj jednoduchšie. Za aktiváciu tohto bonusu zaplatíte. A nie málo. Vyjde vás to presne na 100-násobok stávky, čiže to treba poriadne zvážiť.

Zahrajte si automat Gems Bonanza v online kasíne

S hracím automatom Gems Bonanza sme sa v slovenskom online kasíne na doublestar.sk veľmi dobre zabavili. A to aj vďaka dobrej grafike, príjemnej hudbe a zaujímavým animáciám. Aktivovať Gold Fever bežnou cestou bola pre nás výzva keď sa nám to podarilo, stálo to naozaj za to. Automat razom exploduje rôznymi špeciálnymi funkciami. Vyskúšajte si ho aj vy a uvidíte, či vás zaujme tak ako nás.

Kasínové hry od spoločnosti Pragmatic Play nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj

Alternatívne automaty

Ďalšie výherné automaty od Pragmatic Play