Vault of Anubis

Vault of Anubis


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Vault of Anubis za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Púštne automaty
Dátum vydania: Marec 2020
Valce: 7 valcov, 5/6 riadkov
Výherné línie: Výherné klastre
Výhernosť (RTP): 95,74%
Volatilita: Vysoká 5/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, Mega symboly, progresívne násobitele výhier, progresívne Jackpoty, automatická hra, turbo režim

Online výherný automat Vault of Anubis od Red Tiger už na prvý pohľad púta pozornosť. Nemá tradičnú skladbu a rovnako ako na Legend of the Nile na ňom nevytvárate klasické výherné kombinácie, ale výherné klastre. Ide o hru s egyptskou tematikou, ktorá vám umožní vstúpiť do starovekého chrámu kedysi uctievaných bohov. Okrem prepracovanej grafiky ponúka aj dostatok bonusových príležitostí na dosiahnutie štedrých výhier.

Výherné klastre s kaskádovitou funkciou

Vault of Anubis je vyskladaný do 7 valcov s rôznym počtom riadkov. Na prvom, druhom, šiestom a siedmom valci je 6 riadkov, na treťom, štvrtom a piatom je ich 5. Automat pracuje na mechanizme klastrov s kaskádovitou funkciou. To znamená, že na získanie výhry musíte spojiť minimálne 5 rovnakých symbolov, ktoré medzi sebou susedia buď horizontálne, alebo vertikálne. Po pripísaní výhry všetky výherné symboly zmiznú a vďaka kaskádovitej funkcii na valce spadnú nové, aby vyplnili vzniknuté medzery.

Megasymboly

Hrací automat Vault of Anubis si vás získa aj svojou bonusovou výbavou. Vo výhernej tabuľke sú symboly rozdelené do dvoch kategórií – symboly s nízkou hodnotou a symboly s vysokou hodnotou. Štedrejšie výhry vám poskytnú typické staroegyptské symboly Anubisa, Horovo oko, žezlá faraónov a Skarabeus. Tieto symboly sa navyše na valcoch objavujú aj ako megasymboly o rozmere 2x2 alebo 3x3. Samozrejme, megasymbol s rozmerom 2x2 sa počíta ako 4 samostatné symboly a megasymol 3x3 ako 9 samostatných symbolov. Megasymboly nás zaujali aj na automate Big Blox.

Freespiny s nekonečným násobiteľom

Nechýba tu ani Wild symbol, ktorý ako zvyčajne nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Na oboch stranách automatu sa týčia majestátne sochy Anubisa, boha so psou hlavou. A nestoja tam len tak. Kedykoľvek počas hrania môžu na valce pridať náhodný počet Wild symbolov. Ide o funkciu Štedrí bohovia. Symbol označený ako Vault Spins je Scatter symbolom. Pokiaľ ho vytočíte minimálne 4-krát, aktivujete bonusovú hru s 10 voľnými pretočeniami. Tie môžete získať aj vďaka výherným klastrom s kaskádovitou funkciou. Počas freespinov vstupuje do hry násobiteľ výhier s progresívnym charakterom. Každá výhra tento multiplikátor zvyšuje o x1. Násobiteľ výhry sa medzi jednotlivými točeniami neresetuje, nemá určený žiadny limit a opätovne je možné získať ďalšie a ďalšie nové freespiny.

Šanca získať Jackpot

Hraním online automatu Vault of Anubis ste zaradení do bonusovej hry o niektorý z troch progresívnych Jackpotov. Mega Drop Jackpot (progresívny) je vytváraný zo všetkých stávok hráčov z tých automatov, ktoré ním disponujú. Je bez obmedzenia a môžete ho vyhrať kedykoľvek. Jeho minimálna počiatočná hodnota je 25 000 EUR. Daily Drop Jackpot (denný) funguje na rovnakom princípe ako progresívny Jackpot s tým rozdielom, že je vyplácaný raz za 24 hodín náhodnému hráčovi. Jeho minimálna počiatočná hodnota je 250 EUR. Hourly Drop Jackpot (hodinový) zasa raz za hodinu a jeho minimálna počiatočná hodnota je 15 EUR.

Hrajte Vault of Anubis aj zadarmo

Vault of Anubis je pekne navrhnutý výherný automat s precíznym dôrazom na detail. Hráčom poskytuje veľkorysý výherný potenciál a vy by ste si ho určite mali vyskúšať. Nájdete ho aj v slovenskom online kasíne Niké.sk, kde je k dispozícii i jeho demoverzia.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Púštne automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger