Riddle of the Sphinx

Riddle of the Sphinx


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Riddle of the Sphinx za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Púštne automaty
Dátum vydania: Máj 2021
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 94,72 %
Volatilita: Vysoká 5/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Expandujúci Wild symbol, Scatter symboly, freespiny, násobitele výhier, automatická hra, turbo režim

Egyptská mytológia predstavuje bohatý a fascinujúci svet mýtov, legiend a príbehov, ktoré sa týkajú bohov, hrdinov a obyčajných ľudí starovekého Egypta. Poskytuje pohľad do duše prastarého národa a odhaľuje jeho spôsoby myslenia, hodnoty a túžby. Starý Egypt prežíva aj po svojom zániku, a to vďaka filmovým režisérom, spisovateľom či vývojárom kasínových hier.

Púštny automat Riddle of the Sphinx

Spoločnosť Red Tiger sa môže pochváliť niekoľkými populárnymi automatmi so staroegyptskou tematikou. Tituly ako Ra's Legend či Mega Pyramid už možno poznáte. Zaujať by vás mohol aj ďalší automat z tejto kategórie, Riddle of the Sphinx s expandujúcimi Wild symbolmi a vlastným výberom freespinov.

Riddle of the Sphinx je 5 valcový online slot so 4 riadkami a 20 fixne danými výhernými líniami. Symboly boli starostlivo navrhnuté tak, aby vystihovali egyptskú tému hry. Je možné ich rozdeliť do dvoch kategórií. Kartové znaky 10, J, Q, K a A majú nižšie výherné hodnoty a vo výhernej kombinácii musia byť minimálne tri symboly rovnakého druhu. Nílsky kríž, ornament, Horovo oko a Skarabeus majú vyššie hodnoty a výhernú kombináciu môžu tvoriť aj dva symboly rovnakého druhu. Vo všeobecnosti tie hodnoty nie sú až také vysoké, no po zoznámení sa s bonusovými možnosťami na to zabudnete.

Ktorú možnosť freespinov si vyberiete?

Na hracom automate Riddle of the Sphinx je Wild symbolom sfinga egyptského faraóna s rozmerom 1x2. Zobrazuje sa na všetkých valcoch a okrem toho, že supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii, dokáže expandovať na všetky susediace pozície – doľava, doprava, hore a dole. Ďalším bonusovým symbolom je symbol nazvaný ako „točenia zadarmo“, ktorý možno považovať za Scatter. Objavuje sa na prvom, treťom a piatom valci. Akonáhle sa tento symbol zobrazí na niektorom z troch uvedených valcov, uzamkne sa a spustí ďalší spin. Pokiaľ sa zobrazí ďalší symbol, uzamkne obidva. Cieľom je zobrazenie 3 Symbolov Scatter a aktivácia bonusového kola s faraónskymi freespinmi. Pred štartom freespinovej hry máte na výber 4 možnosti:

  • 6 freespinov + Wild symbol s násobiteľom x8
  • 12 freespinov + Wild symbol s násobiteľom x4
  • 24 freespinov + Wild symbol s násobiteľom x2
  • Tajný výber – akákoľvek náhodne vyžrebovaná kombinácia

Vyskúšajte si Riddle of the Sphinx zadarmo

Online výherný automat Riddle of the Sphinx si môžete vyskúšať na skúšku aj úplne zadarmo. Spustite si demoverziu a ocitnete sa priamo v starom Egypte. Až sa s hrou dokonalo zoznámite skúste šťastie v online kasíne, nájdete ju napríklad aj na nike.sk. Výber počtu freespinov a násobiteľa výhier v bonusovej hre je určite zaujímavým spestrením hrania. Ktorú možnosť si vyberiete vy?

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Púštne automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger