Ra's Legend

Ra's Legend


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Ra's Legend za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Púštny automat
Dátum vydania: Jún 2017
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 40
Výhernosť (RTP): 96,06%
Volatilita: Stredná (3/5)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, re-spiny, bonusové koleso, násobitele výhier, automatická hra, turbo režim

Egyptská mytológia plná výhier

RA. Boh slnka zo starovekej egyptskej mytológie. Egyptská téma púštnych automatov je medzi vývojármi online kasínových hier veľmi populárna. Nečudo, staroveký Egypt je dodnes opradený rôznymi záhadami a medzi týmito automatmi vyniká aj jedna legenda – automat Book of Ra Deluxe od Novomatic. A práve na rovnaký motív zostrojili autori hier zo spoločnosti Red Tiger ďalší vynikajúci slot s názvom Ra's Legend.

Online výherný automat Ra's Legend je vyskladaný z 5 valcov , 4 riadkov a 40 fixných výherných línii. Kombinácie sú výherné vtedy, ak začínajú na prvom valci vľavo a neprerušovane pokračujú smerom doprava. Vždy platí iba najvyššia výhra na výhernej línii a ak dosiahnete výhru na viacerých líniách, všetky výhry sa sčítajú.

Boh Ra nešetrí štedrosťou

Online slot, kde vystupuje egyptský boh, a nie sú na ňom žiadne magické a bonusové funkcie? To v prípade Ra's Legend nehrozí. Hráčom ponúka širokú škálu rôznych špeciálnych vlastností. Pri troche šťastia vás boh Ra dokáže zasypať bohatstvom v podobe okúzľujúcich výhier. Poďme si ich postupne predstaviť.

V prvom rade treba uviesť, že na slote sa točia klasické kartové symboly 10, J, Q, K, A a niekoľko zlatých relikvii s vyššou hodnotou. Najvyššiu hodnotu má samotný boh Ra, ktorý je Wild Symbolom a dokazuje svoju nadvládu rozmerom 1x4. Akonáhle sa objaví, obsadí celý jeden valec. Za 5 vytočených symbolov boha Ra získate až 1 200-násobok stávky.

Ďalšie bonusové vlastnosti hracieho automatu Ra's Legend:

  • Chrám boha Ra – možno označiť za Scatter symbol. Za tri jeho symboly aktivujete bonusovú hru, počas ktorej prekĺznete do posvätnej pyramídy. V nej si vyberáte spomedzi zlatých dlaždíc a postupne získavate násobitele stávok. Čím vyššie postupujete po pyramíde, tým vyššie sú čísla. Maximálne môžete dosiahnuť 800-násobok stávky.
  • Kolesový bonus – aj v tomto prípade môžete získať vysoké násobitele stávok. Ak vytočíte na slote minimálne tri symboly kolesového bonusu, roztočí sa veľké koleso posiate multiplikátormi.
  • Posvätný symbol – niekedy sa môže symbol boha Ra na niekoľko pretočení uzamknúť a ostať na svojej pozícii. Ide o re-spiny. To má za následok zisk niekoľkých výhier v rade.
  • Božie valce – kedykoľvek počas hry môže boh Ra vybrať jeden alebo viac valcov, na ktorých sa po pretočení objavia iba symboly so zlatými relikviami. A tie, ako sme už spomínali, majú oveľa vyššie hodnoty.

Progresívne Jackpoty aj na slote Ra's Legend

Aj online slot Ra's Legend, rovnako ako Laser Fruit, Totem Lightning a drvivá väčšina automatov od Red Tiger, obsahuje hru o progresívne Jackpoty. Ich výška je zobrazená v ľavej časti od točiacich sa valcov.

Ra's Legend aj na mobile úplne zadarmo

Online hrací automat Ra's Legend je dostupný aj v mobilnej verzii. Nájdete ho v ponuke kasína Niké. Chápeme, že na základe našej recenzie automatu s viacerými zaujímavými bonusmi sa vám Ra's Legend môže zdať náročný. No preto vám odporúčame vyskúšať si ho najprv zadarmo. Nemusíte vykonať žiadny vklad a dokonca to ide aj bez registrácie. Akonáhle sa s ním zoznámite, výprava za pokladmi boha Ra sa môže začať. Veľa šťastia.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Púštne automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger