Totem Lightning

Totem Lightning


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Totem Lightning za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Dátum vydania: Apríl 2017
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 40
Výhernosť (RTP): 96,13%
Volatilita: Stredná (3/5)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Scatter symbol, bezplatné re-spiny, násobitele stávky, bonusová hra, progresívne Jackpoty, automatická hra, turbo režim

Automat v stopách amerických domorodcov

Spoločnosť Red Tiger sa už výrazne zapísala do pamäti mnohých slovenských hráčov. Online kasíno niké.sk pridáva do svojej ponuky Sveta Hier jeden ich hit za druhým. Nečudo, že Red Tiger online automaty postupne naberajú na popularite aj u nás. Dôkazom ich solídnej práce je aj online výherný automat Totem Lightning. Akonáhle si ho vyskúšate, určite i vy oceníte jeho nápaditosť.

Totem Lightning je 5-valcový online automat so 4 riadkami a 40 fixne stanovenými výhernými líniami. Aj tu platí, že kombinácie výhier musia začínať na prvom valci vľavo a pokračovať v neprerušovanom slede smerom doprava. Dej je vsadený do starej americkej prérie, keď kontinentu vládli Indiáni. Títo domorodci považovali zvieracie totemy vo svojich kmeňoch za posvätné znaky. A práve to je hlavná myšlienka tohto automatu, ktorý oplýva naozaj netradičnými bonusmi.

Bezplatný re-spin po každej výhernej kombinácii

Klasický bonus v podobe Wild symbolu, alebo obľúbené freespiny budete na automate Totem Lightning hľadať márne. Možno sa pýtate, je vôbec možné, aby slot bez týchto bonusov bol pre hráčov atraktívny? My odpovedáme áno, vďaka lavínovému efektu a trom bonusovým javom tohto automatu.

Na lište odstránenia symbolu napravo od valcov sú zobrazené kartové symboly 10, J, Q, K a A, ktoré sú súčasťou hry. V prípade, že vytvoríte výhernú kombináciu zloženú napríklad zo symbolov Q, tento znak bude na lište zvýraznený a v ďalšom bezplatnom re-spine sa už neobjaví. Cieľom je zvýrazniť všetky kartové symboly, aby sa na slote objavovali len symboly s vyššími hodnotami. Nimi sú tváre rôznych zvierat uctievaných starými Indiánmi. Čo je dôležité poznamenať, po každej výhernej kombinácii sa symboly z automatu vytratia a nahradia sa tými, ktoré boli nad nimi. Vďaka tomuto javu (lavínovému efektu) je možné získať niekoľko výherných kombinácii za sebou, zvýrazniť všetky kartové znaky a užívať si hru iba s hodnotnejšími symbolmi. Po každej výhernej kombinácií obdržíte bezplatný re-spin.

Blesky udierajú náhodne, ale štedro

Bonusovou výbavou automatu sú aj náhodné blesky, ktoré kedykoľvek počas hry môžu uderiť do valcov alebo lišty napravo. Ak udrie do jednotlivých symbolov na valcoch, nahradí ich rovnakými, aby ste získali výhernú kombináciu, po čom automaticky nasleduje bezplatný re-spin. Udrieť môže i do lišty, teda do konkrétneho kartového znaku. Tieto symboly na valcoch zničí, po čom opäť nasleduje bezplatný re-spin.

Ako získať magický 1000-násobok stávky?

Najviac vzrušenia zažijete s totemovým násobiteľom. Ide o mini-bonusovú hru s multiplikátormi stávok, pričom najvyššia možná výhra je až 1000-násobok stávky. Dostanete sa do nej po objavení 3 Scatter symbolov v podobe nápisu Bonus. Na toteme sú zoradené rôzne násobitele – od 3x až po 1000x. Vašou úlohou je dostať sa na jeho úplný vrchol a získať ten najvyšší. Po toteme šplháte tak, že si vyberiete jednu z piatich indiánskych fajok. Tá určí číslo, o koľko priečok sa na toteme posuniete smerom nahor. Pri niektorých multiplikátoroch je aj nápis „pozbierať“, čo znamená, že v hre končíte a dostanete násobiteľ, pri ktorom sa práve nachádzate. Nám sa podarilo vyšplhať najviac k násobiteľu 250x. Od vysnívanej tisícky nás delilo naozaj len málinko. Škoda, no vy budete mať možno viac šťastia ako my.

Totem Lightning s progresívnymi Jackpotmi v kasíne Niké

Ako inak, ani na automate Totem Lightning nechýbajú populárne progresívne Jackpoty Daily Drop a Mega Drop, ktorými disponuje prevažná časť hier od Red Tiger. Ponúkajú ich napríklad aj automaty Persian Fortune, Dragon’s Luck, Vicky Ventura a mnohé ďalšie. Čím viac hráčov hrá automaty s progresívnymi jackpotmi, tým rýchlejšie rastú. Ich maximálna výška je neobmedzená. Vytočte 3x symbol Jackpotu a je váš!

Totem Lightning je fascinujúci online výherný automat plný vzrušenia, napätia a hlavne s dostatkom možností na získanie pekných výhier. Pri potrebnom kúsku šťastia by sa vám mohlo podariť získať aj vytúžený 1000-násobok stávky. Slot navyše obsahuje aj turbo režimu a funkciu automatického hrania, ktoré ak využijete, hra bude mať rýchlejší spád. Totem Lightning si môžete zahrať aj v slovenskom online kasíne Niké, na začiatok aj úplne zdarma.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger