Aztec Mystery

Aztec Mystery


Hodnotenie od Grisio VIP Club Apollo Games
Hraj výherný automat Aztec Mystery za reálne peniaze v kasíne EuroGold.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Apollo Games
Téma automatu: Dobrodružný automat
Dátum vydania: Október 2022
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 30
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita: 2/5 (stredne nízka)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, progresívne Jackpoty, automatická hra

Tajomstvá ukryté na valcoch Aztec Mystery

Aztécka ríša bola mocným a komplexným impériom, ktoré sa rozkladalo v centrálnej časti dnešného Mexika a existovalo približne v rokoch 1428 až 1521. Aztécka ríša mala svoje tajomstvá. Aj preto takmer každý provider ponúka nejaký druh hracieho automatu, ktorý tvrdí, že odhaľuje tajomstvá tejto dávnej civilizácie.

Po Aztec Jaguar a Aztec Treasures sme podnikli dobrodružnú výpravu za tajomstvami online výherného automatu Aztec Mystery, ktorý vyšiel z dielne spoločnosti Apollo Games. Ak vás priťahuje aztécka téma, nasledujúce riadky sú určené práve vám.

Hrací automat Aztec Mystery má 5 valcov, 3 riadky a 30 fixne daných výherných línií, na ktorých platia výherné kombinácie zľava doprava. Nastavenia hry sú typicky „apollovské“. Kým sa preklikáte na najvyššiu možnú stávku, trochu to trvá. Rovnako tak by sa autori mohli lepšie vyhrať s pripisovaním výhier na hráčske konto. Aj to trvá príliš dlho na náš vkus.

Ako získať 30 freespinov

Wild symbol, Scatter symbol a freespiny. To je trojica bonusov, ktoré sa postarajú o to, že na online slote Aztec Mystery môžete získať aj atraktívnejšie výhry. Vďaka za ne, pretože výherné hodnoty štandardných symbolov nestoja ani za zmienku. Wild symbolom je drak, ktorý okrem toho, že supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii, sám o sebe ju dokáže vytvoriť. Scatter symbolom je štít. Tento symbol aktivuje freespiny a ich počet môže byť až 30. Všetko záleží od toho, koľko Scatterov v rámci jedného spinu vytočíte. Za sedem Scatter symbolov dostanete 8 freespinov, za osem už 15, no a za 9 až 30 voľných pretočení. K nim prechádzate po tom, ako sa vám na konto pripíše dvojnásobok stávky. To je malá odmena za to, že ste tie Scattery vytočili.

Hrajte automat Aztec Mystery v kasíne

Mnoho automatov od Apollo Games obsahuje aj progresívne Jackpoty tohto providera. No nie všetky kasína ich do hry nasadzujú. Slovenské online kasíno EuroGold je zaujímavé aj tým, že ponúka svoje platformové jackpoty – zlatý, strieborný a bronzový. A navyše Aztec Mystery si tu môžete vyskúšať aj úplne zadarmo. Veríme, že hranie na tomto automate si užijete a neskončíte príliš skoro ako tomu bolo s koncom Aztéckej ríše po príchode španielskeho dobyvateľa Hernána Cortésa.

Kasínové hry od spoločnosti Apollo Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Apollo Games