Aztec Jaguar

Aztec Jaguar


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Aztec Jaguar za reálne peniaze v kasíne DoubleStar.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Synot Games
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Dátum vydania: December 2021
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 25
Výhernosť (RTP): 96,08 % (v kasínach môže byť nastavené rôzne: 85,00 % - 98,02 %)
Volatilita: 3/5 (stredná)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, respiny, funkcia Hold and Win, Gamble (Risk), automatická hra

Online automat Aztec Jaguar od Synot Games sa radí medzi najnovšie hry a umiestňuje sa hneď od začiatku na popredných priečkach v rebríčkoch popularity. A prečo? Dôvodov je niekoľko. Viac sa o nich dočítate v nasledujúcich riadkoch.

Vydajte sa za pokladmi Aztékov

Hrací automat Aztec Jaguar si vás získa už svojou témou. O aztéckom bohatstve sa toho popísalo veľa. Vyspelé civilizácie amerického kontinentu sa stali námetom mnohých úspešných filmov ale aj automatových hier ako Aztec Treasures či Gonzo's Quest Megaways. Inšpirovali sa ňou i kreatívci zo spoločnosti Synot Games a zostrojili naozaj pôsobivý online slot, ktorý je nadupaný bonusmi a špeciálnymi funkciami. Na pozadí počuť zvuky divokej džungle, ale aj tradičnú hudbu domorodých aztéckych obyvateľov, čo navodzuje dokonalú atmosféru. Okamžite nadobudnete pocit, že ste sa ocitli na nepriateľskom území, no ak sa tejto situácii postavíte čelom, môžete z nej vyťažiť krásne výhry.

Výherný automat Aztec Jaguar je rovnako ako Book of Secrets vyskladaný do 5 valcov a 3 riadkov. Nájdete na ňom až 25 výherných línií, na ktorých výherné kombinácie platia v jednom smere zľava doprava. Hra je v rámci symbolov a ich hodnôt rozdelená do dvoch kategórií. Záleží, či hráte v základnej hre alebo freespinovej. V základnej hre vám na vytvorenie výhernej kombinácie stačia minimálne 3 rovnaké symboly, v hre s voľnými pretočeniami potrebujete minimálne dva. V oboch prípadoch sa na valcoch zobrazuje 10 symbolov vrátane divokého symbolu, ktorým je Azték a má spomedzi všetkých znakov najvyššiu hodnotu. Navyše ako žolík supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii.

Funkcie Hold and Win a Free Spin

Bonusová štruktúra online hracieho automatu Aztec Jaguar sa môže zdať neskúseným hráčom na začiatok pomerne komplikovaná. Stačí sa však hraniu povenovať pár desiatok minút a všetko pochopíte. Hra je postavená na dvoch špeciálnych funkciách – respinmi Hold and Win a na bonusovej hre s pretočeniami zadarmo. Obidve prinášajú množstvo zábavy, vzrušenia a atraktívne výhry.

Funkcia Hold and Win začína zobrazením minimálne 6 zlatých symbolov s rôznymi násobiteľmi stávky. Obdržíte za ne 3 bezplatné respiny, pričom zlaté symboly zostanú zafixované na svojich miestach. Každý ďalší vytočený zlatý symbol zostane na svojom mieste a zároveň počet bezplatných respinov opätovne nastaví na tri. Zlaté symboly môžu navýšiť hodnoty násobiteľov stávok alebo sa rozšíriť po celom valci. Pokiaľ by sa vám podarilo pokryť zlatými symbolmi všetkých 15 políčok hracieho automatu, získate 500-násobok stavenej sumy. Zlaté symboly sa objavujú aj s nápismi Major (100-násobok stávky), Minor (50-násobok stávky) a Mini (20-násobok stávky). Funkcia Hold and Win sa skončí, keď naplníte valce zlatými symbolmi alebo sa vám minú respiny.

Bonusová hra s freespinmi sa aktivuje po zobrazení troch symbolov Scatter, ktorým je obrovský aztécky chrám. Zobrazuje sa na druhom, treťom a štvrtom valci. Ak sa vám to podarí, získate 5 freespinov. Počas nich sa stredné tri valce spoja do jedného. Na automate v tomto momente hráte s 3 valcami, pričom na strednom sa točí megasymbol 3×3. Počas hry s voľnými pretočeniami môžete aktivovať funkciu Hold and Win a opätovne získať aj ďalšie freespiny. Ako väčšina automatov od Synot Games, aj aztécky disponuje fuznkciu Gamble (Risk), pomocou ktorej svoje výhry zdvojnásobíte.

Synot Progressive Bonus

Na všetkých nových hrách od Synot Games je k dispozícii jackpot v 4 úrovniach Synot Progressive Bonus, no nie všetky kasína ho majú nasadené. Preto si vyberte také, aby ste mali možnosť niektorých z Jackpotov vyhrať. Aby ste ho získali, závisí len od šťastia a bez ohľadu na to, s akou stávkou aktuálne automat hráte.

Aztec Jaguar aj na mobile a zadarmo

To je všetko, čo na ceste za získaním aztéckych pokladov potrebujete vedieť. Online výherný automat Aztec Jaguar si rovnako ako tisíce iných hráčov veľmi rýchlo obľúbite. Úderná bonusová kombinácia Hold and Win + Free Spins si získala aj nás. Pri tejto hre sme strávili niekoľko hodín a ani sme sa nenazdali ako čas rýchlo plynul. Ak máte dostatok odvahy, vydajte sa naprieč divokou džungľou a nájdite svoje poklady. Hra je dostupná aj v mobilnej aplikácii a v každom kvalitnejšom kasíne si ju môžete zahrať úplne zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games