Book of Secrets

Book of Secrets


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Book of Secrets za reálne peniaze v kasíne SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Typ hry Videoautomat na motív hry Book of Ra
Pomer obrazu 16:9
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 5 valcov, 3 riadky, 10 výherných línií
Výhernosť 96,05 %
Minimálna stávka 0,20€
Maximálna stávka 100,00 €
Maximálna výhra 500x
Ďalšie vlastnosti hry zlúčené symboly Wild a Scatter, funkcia gamble, voľné pretočenia, špeciálny expandujúci symbol

Aj automatové hry majú svoje legendy. Ak by ste sa spýtali hráčov okolo vás, aké automaty medzi legendy radia, nechýbala by medzi nimi automatová hra Book of Ra. Toto dnes už klasické dielo patrí aj dlhé roky po svojom vydaní medzi to najlepšie čo si môžete vo svete automatov zahrať.

Niet sa preto čo čudovať, že sa aj ostatné vývojárske štúdiá snažia podobnú hru vytvoriť a vyťažiť z jej popularity maximum. Jednu z takýchto hier si predstavíme aj v tejto recenzii. Na svedomí ho majú majstri zo SYNOT Games a má názov Book of Secrets.

Ak by išlo iba o čisté vykrádanie Book of Ra, asi by sme poriadne mračili. No páni zo SYNOT Games to spravili veľmi dobre. Grafika a téma je síce podobná, ale herné mechanizmy sú iné a predovšetkým v hlavnej úlohe je žena. A ešte aká žena. Krásna archeologička Ivy, ktorá výrazne poteší oko hráčovo. Je sa na čo pozerať...

Sexi dáma na ceste za dobrodružstvom

V základe je Book of Secrets 5 valcový online automat s troma riadkami a 10 fixnými výhernými líniami. Tak ako v ostatných klasických automatových hrách aj tu je vašou úlohou vytvoriť na valcoch výhernú kombináciu zloženú z rovnakých symbolov. Pri viacerých výherných kombináciách na tej istej línii platí iba výhra z kombinácie prideľujúcej najvyššiu výhru. V prípade viacerých výherných kombinácií na rôznych výherných líniách sa hodnota výhier sčítava.

Po každej výhre si môžete danú výhru zdvojnásobiť využitím špeciálnej funkcie Gamble. V nej sa už klasicky musíte rozhodnúť akej farby je karta. Ak uhádnete správnu farbu karty, pripíše sa vám na konto dvojnásobok výhry. Ak farbu netrafíte, o celú výhru prichádzate. Naraziť však môžete aj na kartu žolík. V takom prípade sa vám na konto pripíše suma ako v tom prípade, kedy ste trafili farbu karty.

Zlúčené Wild a Scatter symboly

Zvláštnosťou automatu Book of Secrets je zlúčený symbol Wild a Scatter. Väčšinou bývajú tieto symboly oddelené. V tejto hre je však iba jeden symbol, ktorý zároveň plní aj funkciu žolíka, kedy nahrádza chýbajúce symboly v nekompletných výherných kombináciách a zároveň prináša bonus.

Ak sa symbol zobrazí na obrazovke 3 a viackrát, získavate 10 voľných pretočení. S nimi však súvisí aj ďalšia špeciálna funkcia. Hneď po spustení free spinov totiž najskôr automat určí jeden z obyčajných symbolov za špeciálny expandujúci symbol. V prípade, že sa následne tento symbol zobrazí aspoň na dvoch valcoch, expanduje na celý valec a môže tak vytvoriť ďalšie výherné kombinácie. Vždy po expanzii automat vyhodnotí výherné kombinácie špeciálnych symbolov na základe ich počtu na aktívnej línii, nezávisle na tom či sú susediace alebo začínajú na prvom valci zľava. Dobrou správou je, že pri voľných hrách môžete vytočiť ďalšie free spiny.

Zahrajte si Book of Secrets najskôr zadarmo

Záverečné hodnotenie je od nás pozitívne. Novinka od SYNOT Games prekonala naše očakávania. A aj keď sme vďaka hlavnej hrdinke sem tam prižmúrili oči, určite vás zabaví. Ak si chcete hru s červenovlasou slečnou zahrať aj vy, máte tak možnosť urobiť napríklad v online kasíne eTIPOS.sk. Automat Book of Secrets si tam môžete zahrať aj úplne zadarmo a ľahko si tak skúsiť či aj vás dokáže mladá dáma zviesť tak jednoducho ako nás. Ak áno, určite potom skúste niečo vyhrať aj za peniaze. Budeme vám držať palce.

Aj takto sa v TIPOSe vyhráva

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Púštne automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games