Púštne automaty

Púštne automaty zadarmo

Automatov s púštnou tematikou je na trhu skutočne mnoho. Môže za to okrem ich obľúbenosti aj fakt, že mnoh pradávnych kultúr je s púšťou a pieskom silno prepojená. A tak si vývojári piesočnou témou pomáhajú pri automatoch s Egyptskou tematikou, Arabskou tematikou a keď sa dá, využijú ju aj v hrách z ďalekého východu.

Zdrojom popularity púštnych automatov sú ale najmä tisíce príbehov, ktoré k pieskovým kulisám odpradávna patria. Veď si len spomeňte na svoje detstvo a Aladina, prvý diel Indiana Jonesa a množstvo ďalších dobrodružstiev, kde hrajú nehostinné pieskové pláne jednu z hlavných úloh. Lákadlom je aj všeobecná predstava, že pyramídy, jaskyne a púštne paláce skrývajú ohromné bohatstvo a mýtmi opradené poklady, často naveky prekliate strašnou kliatbou. Kto by taký dávny poklad nechcel objaviť, zlomiť kliatbu a odniesť si ho domov?

Vďaka púštnym automatom sa tak môžete vybrať na dobrodružnú cestu za skrytými tajomstvami a obrovským bohatstvom. To môžete získať aj doslovne, ak sa vám podarí rozbiť jackpot alebo dobre využiť niektorý z množstva herných bonusov, ktoré púštne automaty ponúkajú. V záplave automatových hier z púšte si určite vyberajte aj podľa vizuálu, grafika aj audio sú tiež dôležitými prvkami vášho celkového zážitku. Asi najhranejšou púštnou hrou je automat Book of Ra Deluxe s geniálnou bonusovou hrou z diele Novomatic.

Ak vás teda ďaleké a horúce pieskové duny lákajú, otvorte si vďaka púštnym automatom dvere do sveta plného zábavy a legiend.

Zahrajte si púštne automaty zadarmo

Automatov s púštnymi témami je naozaj mnoho, nemusíte, ale míňať peniaze na také, ktoré vám za to nestoja. Zahrajte si u nás niektorý z púštnych automatov zadarmo a otestujte si či vás bude baviť alebo sa posuniete k nejakému ďalšiemu. Nakoniec, ale určite narazíte na taký, ktorý vás zaujme.