Cat Queen

Cat Queen


Hodnotenie od Grisio VIP Club Playtech
Hraj výherný automat Cat Queen za reálne peniaze v kasíne Fortuna.
Hraj a vyhraj
Typ hry Video automat
Pomer obrazu 4:3
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 5 valcov, 40 výherných línií
Výhernosť 93,6 %
Minimálna stávka 0,01 €
Maximálna stávka 20 €
Ďalšie vlastnosti hry otočenia zadarmo, nahradenie symbolov žolíkom (Wild), scatter symbol, multiplier wild, gamble

Automatových hier s tematikou starovekého Egypta nie je málo a natrafiť v tomto žánri na niečo svieže a originálne je už prakticky nemožné. Playtechu však odvaha nikdy nechýbala a tak sa aj on snaží presadiť na trhu svoj online výherný automat Cat Queen plný Egyptských bohov, faraónov, kráľovien a pyramíd.

Hrací automat krásny na pohľad

Hracie automaty od Playtechu nepatria medzi tie, pri ktorých sa šetrí na produkčných hodnotách. Aj Cat Queen vyzerá dobre. Grafika síce na prvý pohľad nie je tak prepracovaná, ako pri licencovaných hrách z Marvel universe, ale nielen v žánri Egyptských automatov ide o nadštandard. Audio je napríklad výborné a tí, ktorí si na zvuky potrpia, budú spokojní. Hudba je správne epická a zvuky výhier príjemne pozitívne.

Hra chudobnejšia funkciami

V podstate však ide o obyčajný 5 valcový automat so 4 riadkami a 40 výhernými líniami. Zabudnite na akékoľvek moderné funkcionality alebo progresívne jackpoty. Toto je klasika. Tému už sme načrtli, staroveký Egypt. Na jednotlivých symboloch nájdete bohov Setha, Basteta alebo Horusa + symboly, ktoré sú s Egyptom bytostne spojené, kríž života Ankh, Horusovo oko a samozrejme Scarabeus. Zabudnúť nesmieme ani na faraóna, to je mimochodom symbol, ktorý prináša najvyššie odmeny.

Okrem klasických symbolov ešte môžete vytočiť Wild Symbol, ktorý nesie obrázok Cat Queen a vo výhernej línii nahrádza všetky ostatné symboly, okrem Scatter symbolu. Scatter symbol tvorí pyramída a ak sa vám podarí vytočiť Scatter symbol 3, 4 alebo 5 krát na jednej obrazovke, získate obľúbené free spiny (aj s bonusmi môžete až 30 free spinov) a podľa počtu symbolov na valcoch aj finančný bonus k výhre.

Špecifickou funkciou je tzv. DOUBLE. Tú môžete použiť v prípade výhry, keď ju chcete zdvojnásobiť. Stačí vybrať kartu, ktorá je vyššia ako dealerova. Šanca je teda 50 na 50. Ale radíme vám byť s touto funkciou opatrný. Inak toho už automat veľa neponúka, za zmienku možno stojí ešte funkcia Turbo, ktorá výrazne pridá rýchlosť vašej hre (nie je dostupná vo všetkých krajinách).

Zhrnutie automatu Cat Queen - klasika, no príliš málo muziky

Zhrnutie teda bude rozpačité. Na jednej strane Cat Queen ponúka prepracované a pekné prostredie, s výnimočným zvukovým doprovodom, na strane druhej však neponúka nič naviac. Bonusových funkcií totiž nie je veľa. Pokiaľ ale máte radi klasické automaty a potrpíte si na vizuál, určite ju skúste. Zapáči sa vám.

Kasínové hry od spoločnosti Playtech nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Púštne automaty

Ďalšie výherné automaty od Playtech