Royal Respin Deluxe

Royal Respin Deluxe


Hodnotenie od Grisio VIP Club Playtech
Hraj výherný automat Royal Respin Deluxe za reálne peniaze v kasíne DOXXbet.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Playtech
Téma automatu: Retro automaty
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 9 (voliteľné 1 / 5 / 9)
Výhernosť (RTP): 95,09% – 95,10%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, násobitele výhier, respin

Retro automat s prívlastkom Deluxe

Automaty s rozhraním 3 valce a 3 riadky mali vždy niečo do seba a nikdy nás neprestali baviť. Je ich dosť, už si len vybrať ten správny. Jedným takým je aj slot Royal Respin Deluxe. Podľa názvu by sa mohlo zdať, že jeho súčasťou budú králi či kráľovné. No vôbec to tak nie je. Ide totiž o retro automat, na ktorého valcoch sa objavujú klasické symboly sedmičiek a BAR-ov. Slovíčko „deluxe“ u nás okamžite vyvolal záujem, a tak sme si museli tento automat v online kasíne DOXXbet okamžite vyskúšať aj my.

Možnosť vyhrať až 10 000-násobok stávky

Ako sme už spomenuli, tento online výherný automat od Playtechu tvoria 3 valce a 3 riadky. Výherné línie si môžete zvoliť podľa seba. Môžete hrať s jednou, piatimi alebo deviatimi výhernými líniami. Po grafickej stránke síce hra vyzerá jednoducho, no nie až tak „predpotopne“. Na rozdiel od podobných slotov má Royal Respin Deluxe niekoľko zaujímavých vlastností. Pri vytočení symbolov na správnych miestach sa môžete veľmi ľahko dopracovať k senzačným výhram.

Na online slote Royal Respin Deluxe nechýba Wild symbol, ktorý nahrádza chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii. Zároveň je však aj multiplikátorom. V hre vystupujú štyri „divoké násobitele“ – 2x, 3x, 4x a 5x. Divoké násobitele 3x, 4x a 5x sa točia iba na strednom valci, no 2x na všetkých troch. Kombinácie týchto symbolov môžu viesť k zisku zaujímavých výherných kombinácii a tým pádom aj výhram.

Výherná tabuľka s Wild násobiteľmi:

  • 2x + 2x + 2x = 1 000-násobok stávky
  • 2x + 3x + 2x = 1 500-násobok stávky
  • 2x + 4x + 2x = 2 000-násobok stávky
  • 2x + 5x + 2x = 10 000-násobok stávky

Respin 1. a 3. valca zadarmo

A teraz prejdime k tomu podstatnému a to je odpoveď na otázku, čo vlastne znamená Royal Respin. V prípade, že na 2. valci v strede vytočíte Wild násobiteľ, získate respin. Teda celý valec sa zablokuje a ostatné dva sa roztočia znova.

Hrajte Royal Respin Deluxe v kasíne

Nestalo sa nám, aby sme po získaní Royal Respin odišli naprázdno. Vždy z toho bola nejaká vyššia výhra. A ak by sa vám podarilo vytočiť Royal Respin so symbolmi s najvyššími hodnotami akými sú sedmičky, na obrazovke sa vám objaví vytúžené BIG WIN! Vyskúšajte si tento luxusný online slot aj vy a nebudete banovať.

Kasínové hry od spoločnosti Playtech nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od Playtech