Jungle Giants

Jungle Giants


Hodnotenie od Grisio VIP Club Playtech
Online hra Jungle Giants zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne DOXXbet.
Hraj výherný automat Jungle Giants za reálne peniaze v kasíne DOXXbet.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Playtech
Téma automatu: Automaty so zvieratami
Dátum vydania: 10/2017
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 50
Výhernosť (RTP): 95,06%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Free spiny, Stacked Wild symbol, Scatter symbol, režim turbo, autoplay

Divočina na valcoch plná výhier

Kráľovstvo zvierat. V tomto majestátnom prostredí sa ocitnete, ak si zahráte online výherný automat Jungle Giants od PLAYTECH-u. Čaká na vás poriadna divočina, kde vám spoločnosť budú robiť slony, nosorožce, gorily, hrochy, či byvoly. Symboly týchto zverí sa na valcoch objavujú aj v podobe 3x3, vďaka čomu je ľahšie získať výherné kombinácie. Nechýbajú ani tradičné bonusové symboly, teda šanca na výhru tu určite je.

5 valcov, 3 riadky a 50 fixných výherných línii. To sú základné čísla výherného automatu Jungle Giants. Ako vo väčšine prípadov, výherné kombinácie platia zľava doprava. Začínať musia na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Pokiaľ je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. Ak vytočíte výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

V hre je až 1000-násobok stávky

Online slot Jungle Giants disponuje niekoľkými tradičnými bonusmi. Wild symbol je žolíkom a dopĺňa chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Okrem toho vytvára vlastné výherné kombinácie a spomedzi všetkých symbolov je najcennejším. Za 5 divokých symbolov získate až 1000-násobok stávky. Logo hry je Scatter symbolom. Objavuje sa iba na stredných troch valcoch, čiže na valci 2, 3 a 4. Aj keď neponúka žiadne okamžité výhry, je mostíkom do bonusovej hry s 8 voľnými pretočeniami. V nej sa točia naozaj luxusné výhry, pretože z valcov sú odstránené symboly s nízkymi hodnotami. Vynikajúci ťah od autorov hry, ktorý uľahčil cestu za vysokými výhrami.

Možno si poviete, to je všetko? Áno je, čo sa týka bonusov. Aj tu máte k dispozícií režim turbo a automatickú hru pre zrýchlenie hernej dynamiky, rovnako ako pri väčšine Playtech automatov ako napríklad Legacy of the Wild, Gem Heat či Dragon Champions. My sme boli pri hraní tohto automatu trpezliví a počkali sme si na moment, kedy sa nám podarilo prekĺznuť do bonusovej hry s freespinmi. A tam to už bola skutočne divoká jazda s ešte divokejšími výhrami.

Vyskúšajte si slot Jungle Giants v kasíne

Trúfate si ponaháňať divoké zvery aj vy a uchmatnúť si z ich teritórií nejakú zaujímavú výhru? Dajte slotu Jungle Giants šancu napríklad v kasíne Doxxbet a uvidíte, že nebudete ľutovať.

Kasínové hry od spoločnosti Playtech nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Automaty so zvieratami

Ďalšie výherné automaty od Playtech