Dragon Champions

Dragon Champions


Hodnotenie od Grisio VIP Club Playtech
Hraj výherný automat Dragon Champions za reálne peniaze v kasíne Fortuna.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Playtech
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Valce: 6 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 4 096
Výhernosť (RTP): 95,12%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, expandujúce symboly, freespiny, autoplay, režim turbo

Dragon Champions je úplne nový online automat v ponuke kasína Fortuna a keďže si nás okamžite získal, rozhodli sme sa naň pozrieť bližšie a napísať recenziu aj pre vás. Vyvinula ho spoločnosť Playtech a musíme bez okolkov uviesť, že jej dávame za tento kúsok pomyselný klobúk dole.

4 096 možností získať výhru

Výherný automat Dragon Champions od Playtech sa odkláňa od zvyčajných online slotov. Na 6 valcoch a 4 riadkoch ponúka fantastických 4 096 ciest k výhre. Keďže sa jedná o nelíniový automat, stačí keď vytočíte minimálne 3 rovnaké symboly zobrazené kdekoľvek na susediacich valcoch, samozrejme musia začínať klasicky od prvého valca zľava.

Autori hry sa evidentne nechali inšpirovať fantasy hrou Dungeons & Dragons. Ak ju poznáte, určite viete uhádnuť, aké symboly sa točia na valcoch. Samozrejme, nájdete tam nebezpečného draka, ktorý je najcennejším symbolom a niekoľko bojovníkov či bojovníčok. Po grafickej stránke je hra Dragon Champions na vysokej úrovni, všetky symboly sú dokonale nakreslené a animácie sú bezchybné.

Bonusy a symboly, ktoré expandujú

Prvým špeciálnym symbolom je Wild symbol v podobe loga hry, ktorý klasicky supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii.

Hra obsahuje aj Scatter symbol označený ako „free games“. A teraz čítajte pozorne. Za 3 symboly Scatter získate 8 voľných pretočení, za 4 symboly je to 15, za 5 symbolov 25 pretočení a za 6 až neuveriteľných 100 freespinov! Stretli ste sa už niekedy s takýmto počtom pretočení zadarmo? My veru už dávno nie. A čo je úžasné, počas freespinovej hry je možné vytočiť opätovne ďalšie voľné pretočenia. Tu vám na zisk 5 freespinov postačia už len 2 symboly Scatter.

A prečo slot Dragon Champions tak chválime? Môže za to aj jeho ďalšia bonusová vlastnosť. Všetky symboly na valcoch (okrem Wild a Scatter) sú buď obyčajné, alebo žiariace. Žiariaci symbol (dračí oheň) sa dokáže rozšíriť na ďalšie 4 políčka (doľava, doprava, dole a hore), čo môže viesť k zisku ďalších výherných kombinácii.

Automat Dragon Champions aj zadarmo

Dragon Champions si určite veľmi rýchlo získa mnoho fanúšikov a stane sa TOP hrou v slovenských online kasínach ponúkajúcich hry od Playtech. 4 096 možností na výhru, 100 freespinov a rozširujúce sa symboly na vedľajšie pozície, tieto atribúty vás zaručene vtiahnu do hry. Nechýbajú ani funkcie zrýchľujúce hru ako automatické točenie valcami či režim turbo. Oťuknite si Dragon Champions zadarmo a keď si budete veriť, investujte do neho aj nejaké euro v online kasíne.

Kasínové hry od spoločnosti Playtech nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Playtech