Gem Heat

Gem Heat


Hodnotenie od Grisio VIP Club Playtech
Hraj výherný automat Gem Heat za reálne peniaze v kasíne DOXXbet.
Hraj a vyhraj
Autor hry Playtech
Téma automatu Klasické retro automaty
Valce 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie 10
Výhernosť (RTP) 92,05 - 96,05%
Ďalšie vlastnosti hry Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, bonusová hra Hi Roller, autoplay

Chceli by ste pričuchnúť k Las Vegas z čias 70. či 80. rokov? Zahrajte si online slot Gem Heat a ten vám zaručene naplní túto túžbu. Automat nájdete v ponuke DOXXbet kasína a je výtvorom Playtech-u. Možno aj vy veľmi dobre viete, že autori kasínových hier tejto spoločnosti radi experimentujú so zaujímavými témami. Je skvelé vidieť, že nezabúdajú ani na staré dobré retro automaty, pretože tie si aj dnes zahrá mnoho hráčov po celom svete. A ak sú v nich zakomponované veľkorysé bonusy, chuť točiť valcami na nich je ešte väčšia.

Dvojité a trojité symboly

Gem Heat tvorí 5 valcov, 3 riadky a 10 fixných výherných línii. Keďže ide o retro automat, na valcoch sa točia klasické symboly sedmičiek či BAR-ov. Ale pozor, symboly „7“ sa objavujú v troch farbách (zelené, modré a červené) a v troch formátoch. Ako jednoduché, dvojité alebo trojité. Aby sme boli presnejší, buď „sedmička“ zaberá jeden riadok, dva, alebo tri. Teraz si predstavte, že by sa vám poradilo vytočiť 3 trojité sedmičky na prvých troch valcoch.

Celkový vizuál slotu je nenáročný, no pôsobí výrazne a dynamicky. Ako vo väčšine prípadov, aj tu platí, že výherné kombinácie platia zľava doprava. Začínať musia na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Pokiaľ je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. Ak vytočíte výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Bonusy a pretočenia zadarmo

Slot by sa stal veľmi rýchlo nudným, ak by nedisponoval nejakými zaujímavými bonusmi. Wild symbol v podobe diamantu je žolíkom, čo znamená, že supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Navyše sám o sebe môže vytvoriť výhernú kombináciu, ide o najcennejší symbol na valcoch (za 5 divokých symbolov získate až 2500-násobok stávky).

Nechýba ani obľúbený Scatter symbol vyobrazený ako logo hry. Pomocou neho sa dostanete do bonusovej hry so 7 voľnými pretočeniami. Objavuje sa iba na valcoch 1, 3 a 5. Ak ich vytočíte, ste tam. Počas trvania voľných pretočení je v strede automatu uzamknutý FLAMING GEM WILD symbol, ktorý má zároveň funkciu premeniť vytočené „sedmičky“ do jednej farby. To vám pomôže vytvoriť ešte viac výherných kombinácii.

Bonusová hra Hi Roller

Autori do automatu Gem Heat zakomponovali ešte menšiu bonusovú hru Hi Roller. Spustíte si ju kedykoľvek. Za vopred stanovený poplatok si zvolíte druh tejto minihry. Za nižšiu stávku sa počas 5 točení bude špecálny FLAMING GEM WILD symbol objavovať na strednom valci. Za vyššiu stávku zase na valcoch 2, 3 a 4. Najväčšie čaro však spočíva v špeciálnej funkcií tohto symbolu, o ktorej sme už písali. Tento divoký symbol dokáže premeniť vytočené „sedmičky“ do jednej farby, čo môže viesť k zisku atraktívnych výhier.

Zahrajte si Gem Heat v kasíne

Aj keď slot Gem Heat nepôsobí až tak moderne, ako napríklad Playtech automat Halloween Fortune, jeho bohaté funkcie nás veľmi rýchlo obmäkčili a dali sme mu šancu. Strávili sme pri ňom viac času, ako sme pôvodne plánovali. Naozaj podarená mašinka. Vyskúšajte sami v kasíne.

Kasínové hry od spoločnosti Playtech nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od Playtech