Halloween Fortune

Halloween Fortune


Hodnotenie od Grisio VIP Club Playtech
Online hra Halloween Fortune zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne DOXXbet.
Hraj výherný automat Halloween Fortune za reálne peniaze v kasíne DOXXbet.
Hraj a vyhraj
Autor hry Playtech
Téma automatu Automaty s mágiou a mytológiou
Valce 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie 20 (voliteľné)
Výhernosť (RTP) 97,06%
Ďalšie vlastnosti hry Wild symbol, Scatter symbol, bonusová hra, freespiny, multiplikátor výhier, Gamble (Risk), autoplay

Čáry-máry-výhry

Noc, tmavý les ponorený do mesačného svitu, v diaľave prichádzajúca búrka a pocit, že vás niekto sleduje, bŕŕŕ. Navodí vám táto predstava strach? Pokiaľ sa strachu staviate čelom a neutekáte pred ním, predstavujeme vám strašidelný online hrací automat Halloween Fortune od známej spoločnosti Playtech, ktorý sme našli v úvodnej ponuke kasína DOXXbet. Ak vám „halloweenske“ prostredie nerobí dobre, ďalej radšej nepokračujte. No dopustili by ste sa veľkej chyby, pretože tento automat je priam nabitý fantastickými bonusmi.

Halloween Fortune tvorí 5 valcov a 3 riadky. Výherné línie automatu sú voliteľné a maximálne si viete nastaviť 20 výherných línii. Výherné kombinácie platia klasicky iba zľava doprava, pričom začínať musia na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Ak je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. V prípade, že vytočíte výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú. Samotná hra je plynulá, k čomu prispieva aj funkcia autoplay. Sami si môžete navoliť počet automatických otočení valcami.

Plná priehršť magických bonusov automatu

Na valcoch sa točia všetky možné symboly spojené s Halloweenom. Čarodejnice, čierne mačky, vrany, lebky, rôzne záhadné elixíry a amulety. Všetko je dotvorené jemnými 3D animáciami, ktoré dokonale oživujú túto desivú tému. Najhodnotnejšími symbolmi sú nevyspytateľné, ale za to príťažlivé bosorky. Skvelé je, že už vytočenie dvoch symbolov čarodejníc, či už červenej, modrej alebo zelenej, znamená výhru. Samozrejme, čím viac sa ich na valcoch zobrazí, tým lepšie pre vás a vaše hráčske konto. Napríklad 5 zelených čarodejníc na valcoch znamená zisk 1 000-násobku stávky a sami uznáte, že to je už naozaj magická číslica.

Prejdime teraz k tomu podstatnému, a tým sú herné bonusy. Je ich niekoľko, tak poďme pekne postupne. Na valcoch nechýba divoký symbol Wild v podobe vyrezanej tekvice. Má dve funkcie. Tou prvou je, že supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. A tou druhou, že sám vytvára výherné kombinácie. Za dva divoké symboly dostanete 10-násobok stávky a za 5 neskutočný 10 000-násobok!

Scatter symbol s logom hry taktiež vytvára samostatnú výhernú kombináciu. Za 3 jeho vytočenia získate 5-násobok stávky, za 4 je to 10-násobok a za 5 dokonca až 50-násobok stávky. Výhra je navyše vynásobená celkovou stávkou a pripočíta sa k výhernej línii. Ďalším špeciálnym symbolom je kotol označený ako Bonus. Pokiaľ sa vám ho podarí vytočiť na 1 a 5 valci, aktivujete bonusovú hru s čarodejnicami, ktorá obsahuje freespiny a multiplikátory výhier. Vašou úlohou je vybrať si jednu z troch bosoriek a pomôcť jej uvariť čo najsilnejší čarovný nápoj. V tejto hre môžete získať až 20 voľných pretočení a multiplikátor výhier x10. Úžasné!

A to nie je koniec. Všetky výhry je možné niekoľkokrát zdvojnásobiť pomocou funkcie Gamble (Risk). Stačí uhádnuť, akej farby je zakrytá farba.

Špičková grafika, hudba a bonusy automatu Halloween Fortune

Tak čo, uchvátil vás opis výherného automatu Halloween Fortune? Premôžte svoj strach z temnoty a okultizmu a zapnite si tento slot v online kasíne DOXXbet. Stojí naozaj za to. Vďaka štedrej porcie bonusov s ním poľahky zaženiete nudu a možno sa i slušne „nabalíte“ výhrami.

Kasínové hry od spoločnosti Playtech nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Automaty s mágiou a mytológiou

Ďalšie výherné automaty od Playtech