Apollo God of the Sun

Apollo God of the Sun


Hodnotenie od Grisio VIP Club Novomatic
Online hra Apollo God of the Sun zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne DoubleStar.
Hraj výherný automat Apollo God of the Sun za reálne peniaze v kasíne DoubleStar.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Novomatic
Téma automatu: Automaty s mágiou a mytológiou
Dátum vydania: September 2017
Valce: 10 valcov, 16 riadkov
Výherné línie: 100
Výhernosť (RTP): 95,51 %
Volatilita: 3/5 (stredná)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: dve hracie plochy, freespiny, scatter symbol, stacked wild symboly, automatická hra

Apollón je jedným z najvýznamnejších postáv gréckej a rímskej mytológie. Jeho kultové postavenie a úcta, ktorú mu prejavovali staroveké civilizácie, sú pôsobivým svedectvom jeho charakteru. Bol znázorňovaný ako mladý a krásny muž, symbol dokonalosti a harmónie. Vplyv syna boha Dia a bohyne Léto zaznamenávame dodnes. Nielen v rámci kultúry, umenia alebo literatúry, ale aj vo svete online kasínových hier. Pokiaľ máte radi automaty opradené starovekou mytológiou, radi by sme vám predstavili hrací automat Apollo God of the Sun.

2 hracie plochy a 100 výherných línií

Výherný automat Apollo God of the Sun od Novomatic je špecifický, čo vidieť už na prvý pohľad. Po spustení sa pred vami objavia 2 hracie plochy, ktoré navonok pôsobia samostatne, ale za istých okolností úzko spolupracujú. Obe plochy majú 5 valcov. Jedna má 4 riadky, tá druhá až 12. Dokopy je na ňom až 100 fixne daných výherných línií, čo je naozaj dobrá a pomerne málo vídaná ponuka.

Všetky grafické a zvukové návrhy boli vymyslené a zhotovené tak, aby vás krásne ponorili do témy hry. Toto sa autorom naozaj podarilo. Na pozadí automatu je vidieť slnko s obrovskou mramorovou sochou Apollóna. Je úplne cítiť tú teplú žiaru z horiaceho slnka, akoby sálala cez obrazovku. Soundtrack je epický s nádychom drámy a dodá vám pocit veľkej božskosti.

Freespiny a Stackej Wild symboly

Hrací automat Apollo God of the Sun má síce netradičnú štruktúru, ale bonusové symboly sa držia klasiky. Wild a Scatter symbol všetci veľmi dobre poznáme. Lenže dve hracie plochy otvorili autorom priestor k tomu, aby vymysleli niečo iné, nové a nevšedné. Wild symbol prioritne plní svoju úlohu žolíka, čiže supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Tu však funguje inak, a to s pridanou vlastnosťou Stacked. To v praxi znamená, že na valcoch sa objavujú zreťazené Wild symboly. Napríklad 4 Wild symboly na jednom valci pokrývajúce 4 riadky. Pokiaľ by sa vám takýto zreťazený Wild symbol podarilo vytočiť na menšej hracej ploche, automaticky sa presunie na rovnaký valec väčšej hracej plochy a vyplní všetkých 12 riadkov.

Scatter symbol funguje ako zvyčajne. Ak ho vytočíte aspoň trikrát kdekoľvek na valcoch, aktivujete bonusovú hru s 8, 12 alebo 20 freespinami. Záleží, koľko Scatterov objavíte. Počas freespinovej hry pracuje všetko po starom okrem Wildu. Ten nadobudne špeciálnu vlastnosť, ktorá vedie k tomu, aby Stacked Wild pokryl úplne celý valec a mohol sa tak presunúť na vedľajšiu hraciu plochu. Čiže ak vytočíte Stacked Wild pokrývajúci len 3 riadky, dotočí sa tak, aby boli pokryté všetky 4 riadky. Úplne jednoduché.

Akúkoľvek výhru môžete navýšiť pomocou funkcie Gamble. Ako vždy, na zdvojnásobenie výhry musíte správne tipnúť farbu otočenej karty. Nesprávny tip vás o výhru pripraví.

Online automat Apollo God of the Sun aj na mobile

Novomatic je špičkový poskytovateľ softvéru, ktorý rád baví hráčov bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzajú. To je dôvod, prečo je hrací automat Apollo God of the Sun samozrejme dostupný aj pre mobilné zariadenia. Je možné ho hrať na všetkých mobilných zariadeniach a tabletoch so systémom Android a iOS. Základné ovládanie, grafika a funkcie sú rovnaké ako v počítačovom prevedení, no pre lepší zážitok môže dôjsť k malým zmenám v rozložení ovládania. Automat Apollo God of the Sun si môžete vyskúšať cez mobil v online kasíne.

Kasínové hry od spoločnosti Novomatic nájdete v kasínach:

DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj

Automaty s mágiou a mytológiou

Ďalšie výherné automaty od Novomatic