Sizzling Hot Deluxe

Sizzling Hot Deluxe


Hodnotenie od Grisio VIP Club Novomatic
Hraj výherný automat Sizzling Hot Deluxe za reálne peniaze v kasíne DoubleStar.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Novomatic
Téma automatu: Retro klasický automat
Dátum vydania: 2010
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 5
Výhernosť (RTP): 95,66%
Volatilita: Nízka/Stredná
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Scatter symbol

Vývojári online automatových hier väčšinou pri tvorbe retro alebo klasického výhermého automatu dávajú dôraz na nostalgickú vlnu. Starší hráči si pri hraní zaspomínajú na časy minulé, pred dobou internetu, a tak možno vydržia pri takýchto jednoduchších automatoch dlhšie. Priznáme sa, že hoci legendárny online automat Sizzling Hot dobre poznáme, keď sme zapínali jeho Deluxe verziu a začali písať túto recenziu, aj v nás sa prebudili príjemné spomienky.

Dýchnutie na nostalgickú strunu

Lenže ono to na vás dýchne či chcete či nie. Spomienkový optimizmus je mrcha a aj my sme mu podľahli. Sizzling Hot Deluxe je totiž klasický výherný automat ako z encyklopédie. Novomatic, ktorý ho má na svedomí, dobre vedel čo robí a kam treba bežného hráča trafiť, aby aj pri vskutku primitívnom stroji strávil naozaj dlhý čas.

Už vizuál jasne odkazuje na jeho offline začiatky. Nenáročná grafika, pár farieb a zvuky ako z ranných deväťdesiatych rokov vás rýchlo vtiahnu do hry. A ak si zaspomínate ako ste prvú mincu len tak vhodili do čarovnej blikajúcej bedne v rohu krčmy, či vyhráte pár drobákov na ďalšie pivo, ste chytení. Aj také boli začiatky hazardných hier u nás.

Moderné prvky automatu no málo bonusov

Oproti vtedajším hrám však výherný automat Sizzling Hot predsa len ponúkal viacero moderných prvkov. Hráte na 5 valcoch, troch riadkoch a na 5 pevných výherných líniách. Vyplácajú sa výhry dosiahnuté za 2 (iba v jednom prípade) až 5 zreťazených symbolov, pričom výherná kombinácia musí začínať na prvom valci úplne vľavo.

Trošku zamrzí malá variabilita bonusov. Respektíve teda bonusu, lebo je tu len jeden jediný – Scatter symbol. Rozdiel medzi ním a ostatnými symbolmi je však iba ten, že vám výhru podľa výhernej tabuľky vyplatí aj vtedy, keď nie je zreťazený za sebou na výhernej línii. Jednoducho stačí, aby sa hviezda, ktorá je tu Scatterom, zobrazila 3 krát kdekoľvek na valcoch a odmena vás neminie. Nám sa to však dnes predsalen už málilo, i keď chápeme, že retro má byť retro.

Vyskúšať si Sizzling Hot Deluxe sa oplatí

Hru Sizzling Hot Deluxe vám určite odporúčame vyskúšať si aspoň zadarmo. Niekedy je totiž skutočne dobré, ba priam žiadúce, zaspomínať si, aké bolo hranie kedysi. Jednak si budete viac vážiť dnešnú automatovú rozmanitosť, a zároveň ani spomínaná nostalgia nie je na škodu. Veď Sizzling Hot od Novomaticu je skutočne legendárnym slotom, ktorý inšpiroval vývojárov mnohých ďalších podobných automatových hier.

Kasínové hry od spoločnosti Novomatic nájdete v kasínach:

DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj

Klasické výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Novomatic