Lucky Lady’s Charm Deluxe

Lucky Lady’s Charm Deluxe


Hodnotenie od Grisio VIP Club Novomatic
Online hra Lucky Lady’s Charm Deluxe zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne DoubleStar.
Hraj výherný automat Lucky Lady’s Charm Deluxe za reálne peniaze v kasíne DoubleStar.
Hraj a vyhraj
Typ hry Video automat
Pomer obrazu 4:3
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 5 valcov, 10 výherných línií
Výhernosť 97 %
Minimálna stávka 0.40€
Maximálna stávka 100€
Wild symbol Symbol Lucky Lady, zobrazuje sa na všetkých poliach a násobí výhry 2x
Násobenie výhier Klasická „gamble“ hra červená – čierna

Novomatic automat Lucky Lady’s Charm Deluxe

Lucky Lady’s Charm Deluxe je video automat od Novomatic, ktorý v sebe ukrýva najznámejšie talizmany z celého sveta. Podobne ako ostatné hracie automaty od Novomatic, aj jeho najväčšou devízou sú veľké výhry, ktoré vám prinášajú bezplatné otočenia v bonusovej hre. Ak ste poverčiví a šťastie je vaše druhé meno, video automat Lucky Lady’s Charm Deluxe je ako stvorený pre vás.

Online automat Lucky Lady’s Charm Deluxe má 5 valcov a 10 výherných línií. Jeho prvá verzia priniesla Novomaticu obrovský úspech a Lucky Lady’s Charm sa stala kultovou hrou na celom svete v online aj kamenných kasínach. Novomatic sa preto rozhodol graficky ju zlepšiť a pridať výhernú líniu. Tak vznikla verzia Deluxe. Pritom sú to tie najjednoduchšie hracie automaty aké ste kedy hrali. Bonusovým symbolom je veštecká krištáľová guľa, ktorej tri symboly na valcoch spustia bonusovú hru.

Výherné kombinácie

Mimo bonusovej hry môžete najvyššiu výhru získať, ak si vytočíte 5 x symbol Lucky Lady na jednej výhernej línii. Táto kombinácia vypláca až 900 násobok stávky. 5 symbolov krištáľovej gule vypláca 500 násobok stávky.

Lucky Lady’s Charm Deluxe bonusová hra

Bonusová hra video automatu Ladys Charm Deluxe pozostáva z minimálne 15 otočení zadarmo a 3-násobkom všetkých výhier. Spustí sa pri vytočení 3 a viac symbolov krištáľovej gule, za ktoré tiež získate výhru. Počas otočení zdarma z vás akýchkoľvek 5 symbolov na výhernej línii môže spraviť šťastlivca. Napríklad 5 symbolov Lucky Lady na línií v bonusovej hre znamená výhru v hodnote až neuveriteľného 2 700 násobku.

Navyše, ak si počas otočení zdarma vytočíte ďalšie 3 symboly scatter (krištáľová guľa), Lucky Lady’s Charm Deluxe vás odmení ďalšími 15 otočeniami. Tento online automat tak môžete hrať hodinu skoro zadarmo a pritom vyhrávať. Vytočiť si totiž môžete aj viac ako 100 otočení zdarma.

Hodnotenie automatu Lucky Lady’s Charm Deluxe

Lucky Lady Charm Deluxe je vzrušujúci online automat so skvelou minulosťou, ale pozor! Budete potrebovať trpezlivosť aby ste na ňom vyhrali naozaj veľa. Niekedy totiž môže trvať aj viac ako 200 otočení, kým získate bonusové otočenia zadarmo. Hracie automaty sú však všeobecne hlavne o šťastí, tak ak ho naozaj máte, vyskúšajte Lucky Lady’s Charm Deluxe a získajte fantastické bonusové výhry.

Kasínové hry od spoločnosti Novomatic nájdete v kasínach:

DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj

Klasické výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Novomatic