Gold X

Gold X


Hodnotenie od Grisio VIP Club Tom Horn
Hraj výherný automat Gold X za reálne peniaze v kasíne eTIPOS.sk.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Tom Horn
Téma automatu: Klasický výherný automat
Dátum vydania: November 2020
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 9
Výhernosť (RTP): 95,21%
Volatilita: 3/5 (stredná)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Sticky Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, bonusová hra Zlatý trezor, Boost Bonus, Boost Free Spins, automatická hra, turbo režim

I keď sa hovorí, že „nie je všetko zlato, čo sa blyští“, v prípade automatu Gold X to neplatí. Pripravte sa na honbu za skutočným bohatstvom rovnako ako v Treasure Mine, kde každé točenie môže byť krokom k vášmu trezoru so zlatými tehličkami. A netreba hľadať lopatu ani detektor kovov. Toto dobrodružstvo si užijete priamo z pohodlia domova alebo kdekoľvek na cestách, a to vďaka mobilnej verzii hry. Nečakajte žiadne komplikácie. Tu ide o čistú zábavu so šancou na parádne výhry. S lákavými bonusovými funkciami je tento slot pripravený rozjasniť vaše dni.

Vizuál a symboly automatu Gold X

Výherný automat Gold X necháva za sebou všetku konkurenciu v oblasti nablízkaného dizajnu. Každý detail tohto automatu od Tom Horn je vyladený, aby vytvoril autentickú atmosféru honby za zlatom. Hra disponuje 5 valcami, 3 riadkami a 9 výhernými líniami. Kombinácie platia zľava doprava s tým, že začínať musia na prvom valci zľava.

Online slot Gold X je ako výkladná skriňa šperkára, kde sa zlaté tehličky a žiarivé drahokamy miešajú s tradičnými kartovými symbolmi. Najvyššiu hodnotu majú symboly zlatých tehličiek, ktoré môžu premeniť váš vklad na kráľovskú výhru. Jednoduché rozhranie Gold X uľahčuje nastavenie stávok a roztočenie valcov. K dispozícii máte turbo režim i funkciu autoplay. Takže sa stačí dobre uvelebiť a čakať, čo hra prinesie.

Bonusy a špeciálne funkcie

Výherný automat Gold X dokonale zažiari vtedy, keď sa vám podarí aktivovať bonusové funkcie. 7 zlatých freespinov získate, keď sa symbol X objaví v strede automatu (druhý riadok tretieho valca). Symbol X je zároveň Wild symbolom, ktorý sa správa ako žolík. Počas freespinov symbol Wild zostáva zafixovaný na svojom mieste a aktivuje sa nová sada divokých symbolov v rohoch hracieho poľa, ktoré zostanú na svojich miestach počas celej freespinovej hry. Tieto Sticky Wildy vám umožnia vytvoriť ešte viac výherných kombinácií. Navyše, počas tejto bonusovej hry existuje možnosť získať ďalšie freespiny, čo ešte viac zvyšuje potenciál pre veľké výhry.

Ďalej sa na valcoch točí aj symbol trezoru, ktorý možno označiť za Scatter symbol. Pokiaľ ho vytočíte aspoň 3-krát, prejdete do miestnosti s 3 zlatými trezormi. Je na vás, na ktorý kliknete, aby ste ho otvorili a odhalili jeho obsah. Najviac môžete získať 100-násobok stávky.

Autorov hry chválime za pridanie dvoch Boost funkcií. Stlačením tlačidla Boost Bonus alebo Boost Free Spins na ovládacom paneli hore môžete zvýšiť svoje šance na aktivovanie bonusovej hry s trezormi alebo vytočenie symbolu X v strede automatu. Ak máte aktívny tento mód označený ako ON, stávka sa vám zvýši o 1,5-násobok. Aktivovať obe funkcie naraz nie je možné, vždy si môžete vybrať iba jednu.

Gold X cez mobil v online kasíne

Gold X je onlibe automat, ktorý stojí za pozornosť. Tom Horn sa opäť raz vyrukoval s hrou, ktorá je nielen žiarivá na pohľad, ale aj plná výherných možností. Funkcie Boost Bonus a Boost Free Spins sú viac ako dostatočným dôvodom na to, aby ste tento slot vyskúšali. Ak teda máte chuť na zlatú horúčku, prejdite do slovenského TIPOS kasína, kde si túto hru môžete vyskúšať cez mobil a aj úplne zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti Tom Horn nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Klasické výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Tom Horn