Tom Horn automaty

Vyskúšajte si zahrať výherné automaty Tom Horn

Európska spoločnosť Tom Horn Gaming má korene na Slovensku a patrí medzi skúsených vývojárov online kasínových hier. Na hazardnom trhu funguje pod maltskou aj britskou licenciou už od roku 2008. Kancelárie firmy nájdete na Malte, na Slovensku, v Čechách i na Ukrajine.

Zaujímavé je, že spoločnosť na Slovenskom trhu doposiaľ nepôsobila. Situácia sa zmenila až v marci 2022, kedy sa hry od Toma Horn objavili v prvých slovenských online kasínach, samozrejme aj na ecasino.etipos.sk. Vo svete je však Tom Horn oveľa známejší. Hráči sa s ich hrami môžu dlhodobo stretnúť v Litve, Lotyšsku, Estónsku, Švédsku, Portugalsku, Španielsku, Čechách, Bosne a Hercegovine, Rumunsku, Bielorusku i na Ukrajine.

V portfóliu firmy nájdete širokú paletu kasínových hier. Samozrejme dominujú predovšetkým online automaty, ale Tom Horn vytvoril aj ruletu a ďalšie obľúbené kasínové varianty hier. Online sloty z dielne Tom Horn Gaming síce neoplývajú kreativitou a hernou komplexnosťou hier zo Škandinávie, no smelo môžu konkurovať komukoľvek čo sa týka zábavy a jednoduchosti.

3 valcové aj 5 valcové online sloty si zachovávajú maximálnu jednoduchosť a ponúkajú presne to, čo hráči od nenáročných automatov očakávajú. Rýchlosť, pohodlnosť a zábavu. A samozrejme nesmieme zabudnúť ani na bonusy. Tie sa síce opäť príliš nevymykajú svojou originalitou, no vynahrádzajú to štedrosťou a početnosťou výskytu.

Výrazný pokrok je možné badať čo sa vizuálnej stránky týka. Tom Horn Gaming už kompletne prešli na tvorbu hier v HTML5, čo im umožňuje online hry optimalizovať aj pre mobilné zariadenia. Ak si pozriete webové stránky spoločnosti, dozviete sa dokonca, že pri vývoji nových hier Tom Horn razí heslo Mobile-First design, čiže hry navrhuje primárne tak, aby boli najlepšie hrateľné práve na displejoch vašich mobilov či tabletov.

Pochváliť musíme aj grafickú a zvukovú evolúciu. Ak si porovnáte hry spred pár rokov s tými, ktoré firma tvorí dnes, je to úplne niečo iné. Zdá sa nám, že sa najmä posledné hry začínajú podobať vizuálnemu štýlu hier od SYNOT Games, a to je myslím od nás celkom slušná pocta.

V najväčšom slovenskom online kasíne eTIPOS.sk si aktuálne môžete zahrať tie najlepšie a najznámejšie kúsky od spoločnosti Tom Horn, ako prv0 pribudli 243 Crystal Fruits, Sherlock: A Scandal in Bohemia a Black Mummy.

Kasínové hry od spoločnosti Tom Horn nájdete v kasínach:
TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj