Frutopia

Frutopia


Hodnotenie od Grisio VIP Club Tom Horn
Hraj výherný automat Frutopia za reálne peniaze v kasíne eTIPOS.sk.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Tom Horn
Téma automatu: Ovocný automat
Dátum vydania: December 2021
Valce: 3x1; 3x2; 3x3; 3x4; 3x5
Výherné línie: 1; 8; 27; 64; 125
Výhernosť (RTP): 96,01%
Volatilita: 5/5 (vysoká)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, freespiny, Gamble (Risk), automatická hra, turbo režim

Vesmír sa už nemusí spájať len s nekonečným prázdnom a hviezdami. S automatovou novinkou od Tom Horn - Frutopia totiž vstúpite do dimenzie, kde je vesmír nabitý šťavnatým ovocím a skrytými pokladmi. Tento alternatívny slot prináša nečakané spojenie klasickej ovocnej témy s kozmickým dobrodružstvom. A sľubuje hráčom nielen vizuálny pôžitok, ale aj nový spôsob, ako sa pozerať na výherné automaty.

Vizuálna stránka hry Frutopia

Táto hra od Tom Horn Gaming vás okamžite zaujme svojím dizajnom. Hracie pole automatu Frutopia s tromi valcami sa môže pochváliť symbolmi ovocia, ktoré sú vytvorené ako vesmírne kryštály. Grafika je pekne spracovaná s detailne nakreslenými symbolmi, ktoré sa na tmavom pozadí vesmíru trblietajú ako hviezdy. Animácie sú plynulé a pridávajú hre dynamiku. Zvuková stopa posilňuje futuristický pocit a dopĺňa vizuálnu stránku o hudobné motívy, ktoré by ste mohli spájať s vesmírnymi dobrodružstvami.

Herný mechanizmus a štruktúra hry

Online hra Frutopia vás privíta s unikátnym herným mechanizmom. Začínate s jedným riadkom a môžete sa dopracovať až k piatim, čo otvára až 125 výherných línií. Každý úspešný spin alebo pristátie špeciálneho symbolu zelenej šípky vás posunie vyššie po rebríčku. Naopak, neúspešné spiny vám budú odoberať „životy“, symbolizované červenými šípkami, a môžu vás poslať späť na nižšiu úroveň.

Zdá sa vám to komplikované? Tak ešte raz a pomaly. V automate Frutopia získate viac riadkov pomocou symbolov zelených šípok, ktoré sa rovnajú počtu aktuálnych riadkov. Ak sa objavia na valcoch, osvetlia sa v ľavom postrannom paneli. Keď aktivujete všetky šípky, posuniete sa na vyšší level a získate ďalší riadok. Postupným zdolávaním levelov sa môžete dostať až k hre s tromi valcami a piatimi riadkami, čo predstavuje 125 možností na výhru. Ale dávajte pozor, lebo počet vašich riadkov môže klesať. S tým súvisí pravý postranný panel, kde červené šípky reprezentujú vaše "životy" v aktuálnej konfigurácii hry. V prípade, že nezískate žiadnu výhernú kombináciu alebo šípku, strácate jednu z červených šípok. Ak všetky zhasnú, stratíte jeden riadok hracieho poľa. Aby ste tomuto zamedzili, sú na valcoch prítomné aj červené šípky, ktoré môžete pridať do panelu a zachovať tak počet vašich životov.

Bonusové funkcie

Výherný automat Frutopia je z hľadiska bonusových funkcií skôr tradičný. Hlavnou a jedinou bonusovou funkciou dostupnou priamo na valcoch je symbol Wild, ktorý plní svoju základnú úlohu, čiže dopĺňa potrebné symboly pre vytvorenie výhernej kombinácie. Avšak, ponuka bonusov tu ešte nekončí. Hra ponúka aj príležitosť získať freespiny, avšak cestou, ktorá sa mierne líši od štandardu. 10 freespinov aktivujete pomocou zelených šípok. Tých istých, ktoré vám pomáhajú postupovať v úrovniach hry. Akonáhle sa vám podarí rozžiariť všetky zelené šípky na paneli, čo je možné len pri hraní na piatich riadkoch, namiesto pridania ďalšieho riadku sa vám otvorí cesta do režimu s bezplatnými zatočeniami. Tento inovatívny prístup dodáva hre osobitý nádych a robí ju nevšednou a lákavou. Využiť môžete aj funkciu Gamble.

Online výherný automat Frutopia je optimalizovaný pre hranie na akomkoľvek modernom zariadení. Či už uprednostňujete hranie na cestách alebo doma na väčšej obrazovke, táto hra sa prispôsobí vašim potrebám. A na mobile je dostupná vo vertikálnej podobe.

Hrajte moderný automat na mobile v kasíne

Frutopia je akýmsi osviežením vo svete online automatov. Nezáleží na tom, či ste začiatočník alebo skúsený hráč, Frutopia ponúka niečo pre každého. A ak hľadáte miesto, kde môžete tento unikátny slot vyskúšať, nemusíte hľadať ďalej. Tipos online kasíno ponúka nielen skutočnú verziu hry, ale aj jej demoverziu, takže sa môžete ponoriť do vesmírnych dobrodružstiev úplne zadarmo. Nezabudnite, že aj keď sa vesmír môže zdať nekonečný, vaša šťastná hviezda môže zažiariť kedykoľvek.

Kasínové hry od spoločnosti Tom Horn nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Tom Horn