81 Famous Multi Fruits

81 Famous Multi Fruits


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat 81 Famous Multi Fruits za reálne peniaze v kasíne SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Synot Games
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania: Február 2022
Valce: 4 valce, 3 riadky
Výherné línie: 81
Výhernosť (RTP): 96,02 % (v kasínach môže byť nastavené rôzne: 85,04% - 98,02%)
Volatilita: 3/5 (stredná)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, násobitele výhier, Gamble (Risk), automatická hra

Ovocný automat 81 Famous Multi Fruits (predtým 81 Vegas Multi Fruits)

Máte radi ovocné automaty, ale skôr vo svetle modernejších reflektorov? Online hrací automat 81 Famous Multi Fruits od Synot Games je presne taký. Nám pri hraní pripomínal obľúbený slot Multi Vegas 81 a to nielen názvom, ale i skladbou a bonusmi.

Výherný automat 81 Famous Multi Fruits je rozložený do 4 valcov a 3 riadkov. Ako už jeho názov prezrádza, obsahuje 81 výherných línií, čím sa môže pochváliť napríklad aj taký Fruit Awards. Výherné kombinácie platia v jednom smere – zľava doprava. Aby ste dosiahli výhru, musíte vytočiť minimálne 3 alebo 4 rovnaké symboly vedľa seba so začiatkom na prvom valci vľavo. Okrem tradičných ovocných symbolov sa na valcoch točia symboly BAR-ov a sedmičiek. BAR-y majú v hre najnižšie odmeny, sedmičky zase najvyššie. Vytočiť na všetkých 4 valcoch červenú sedmičku stojí naozaj za to, pretože v tom momente vyhrávate 160-násobok stávky.

Čím viac Wild symbolov, tým vyšší multiplikátor výhier

S bonusovými možnosťami, ktoré ukrýva online automat 81 Famous MultiFruits, ste sa už určite stretli. Teda ak ste hrali napríklad taký Big Show, nemusíme vám nič vysvetľovať. Neskúsenejším hráčom prezradíme, že v hre máte k dispozícii Wild symboly s progresívnymi multiplikátormi výhier. A teraz laicky: Wild symbol vám ako žolík doplní vo výhernej kombinácii chýbajúci symbol. Akonáhle je Wild symbol súčasťou výhernej kombinácie, výhru vynásobí x2. Ak sa v takej kombinácii objaví 2x Wild symbol, výhra je vynásobená x4. Pokiaľ 3x, výhra narastie o 8-násobok.

Rovnako ako na väčšine hier od Synot Games, aj tu máte možnosť svoje výhry zdvojnásobiť. Cez funkciu Gamble (Risk) musíte uhádnuť farbu zakrytej karty. Aby ste predišli strate celej svojej výhry, môžete si ju pred samotným tipom rozdeliť. Prvá polovica sa presunie na hráčske konto, s druhou polovicou vstúpite do risku.

Synot Progressive Bonus

Synot Progressive Bonus netreba skúseným hráčom zvlášť predstavovať. Opäť len pre tých menej skúsených v skratke vysvetlíme, že ide o 4 úrovne progresívneho Jackpotu. Vyhrať niektorý z nich môže ktokoľvek a kedykoľvek. Sú zobrazené priamo nad valcami a ich hodnoty priebežne narastajú. Synot Progressive Bonus samozrejme nájdete aj na automate 81 Famous Multi Fruits, avšak nie všetky online kasína ho musia mať nasadený. Preto vám túto hru odporúčame hrať napríklad na synottip.sk.

Čo však spája všetky kasína, je možnosť hrať automaty úplne zadarmo. Vždy je fajn si daný slot vyskúšať bez akéhokoľvek rizika za virtuálne peniaze. A keď sa s ním dokonale oboznámite, môžete sa pokúsiť z neho vytiahnuť aj reálne výhry. Prajeme veľa zábavy a šťastia pri hre.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games